Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czy są jeszcze jakieś działki w okolicach Gliwic do kupienia? upierałam się na Szałsze i zamiast mieszkać juz w wymarzonym domu to ciągle szukam działki, niestety mój zakup działki w szałszy się nie udał, byłam zwodzona prawie przez 2 lata przez właściciela gruntu :evil: , ceny poszły kosmicznie w góre i do tego nie można nic fajnego kupić. Błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!! Jeśli ktoś wie gdzie są jakieś działki w cichych, zielonych okolicach Gliwic to błagam dajcie znać, jestem na skraju rozpaczy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draazeka obawiam sie ze nie ma nic ciekawego, ja po roku szukania zrezygnowalam, znajomi tez nic nie moga znalezc, zostaja jeszce chyba tylko Gieraltowice i Ornontowice, slyszalam ze w zernikach cos jest po prawej stronie, ale tam ma niedaleko leciec autostrada znowu, wiec wybor niewielki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

potrzebuję szambo niedrogie -chyba betonowe bo tańsze, ale może się mylę - budowa w tychach jaroszowicach. Szambo potrzebne na rok bo ponoć w 2008 roku zamontują nam kanalizację.

skąd wziąć namiary - przeszukałam już forum i wiem, których firm nie brać. Może macie namiary na firmę godną polecenia?

buziaki,

Olinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUZ oddam.

Mam na zbyciu kilka ciężarówek gruzu po skuwaniu scianek działowych (Ytong+płytki ceramicze) oraz posadzki betonowej (też z płytkami)

 

Może komuś się przyda?

Ponieważ wyjeżdżam na kilka dni, to podaje kontakt do pracownika w naszej firmie, który sie tym zajmuje

pan Arek, tel. 032 2582041 w. 23, , pon-pt godz 7-14

Gruz jest w Katowicach (koło Castoramy na Roździeńskiego). Mogę załatwić załadunek (na mój koszt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...