Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Poszukuję piasku do zasypania fundamentów wewnątrz, w związku ze spadkiem działki jakieś 200-300 ton :(

 

I ziemi/czegoś do podniesienia działki generalnie następne kilkaset ton...

 

Okolice T. Gór/Bytomia/Zabrza w dobrej cenie.

Jeśli ktoś zna dobre namiary, będę wdzięczny za informację.

 

Pozdrawiam,

 

Cooba16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym górskim drzewem jest akurat odwrotnie, jest rzadkie i trochę mniej

wytrzymałe, ale dach się nie zawali

Moim zdaniem akurat nie jest odwrotnie. Drzewa w górach (a jeszcze lepiej na północnych stokach) mają mniejsze roczne przyrosty niż te rosnące na nizinach. Zimy są dłuższe, okres wegetacji krótszy, przyrosty (słoje) są gęściej co wzmacnia drewno. Cieślą nie jestem, ale logika podpowiada, że tak właśnie jest - gdzie jest błąd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 6 kompletnych fabrycznie zafoliowanych palet pustakow ceramicznych Thermopor 25 P+W Leiera. Razem 432 szt.

Pasuja do laczenia z Porothermem 25 P+W, tylko inny maja kolor.

 

Ponadto posiadam przeznaczone do odsprzedaży pustaki wentylacyjne z ceramiki oraz pustaki kominowe z keramzytobetonu.

 

Ceny promocyjne - zainteresowanych zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym górskim drzewem jest akurat odwrotnie, jest rzadkie i trochę mniej

wytrzymałe, ale dach się nie zawali

Moim zdaniem akurat nie jest odwrotnie. Drzewa w górach (a jeszcze lepiej na północnych stokach) mają mniejsze roczne przyrosty niż te rosnące na nizinach. Zimy są dłuższe, okres wegetacji krótszy, przyrosty (słoje) są gęściej co wzmacnia drewno. Cieślą nie jestem, ale logika podpowiada, że tak właśnie jest - gdzie jest błąd?

trochę tutaj gadaliśmy

http://forum.muratordom.pl/post108577.htm?highlight#108577

no i podobno drzewa rosnące na zboczach strzelaja ku słońcu co ma powodować tę rzadkość

to nie jest moja wiedza tylko zasłyszane i wyczytane opinie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym w garażu zrobić podłogę przemysłową (epoksydową?), ostatnio tak polecają. Co o tym myślicie? I czy macie jakieś namiary na firmy wykonujące taką wylewkę?

 

Roobsoonx

 

Czy orientowales sie moze w kosztach bo z tego co wiem to dosc droga podlog jak na garaz i do tego sie rysuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...