Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla tych co kończą ( i nie tylko)

8 marca otwiera się nowe centrum ogrodnicze w Świerklańcu ( wiecie to co było takie wielkie, a teraz mają nowy pawilon).Może będą jakieś fajne promocyjne krzewy i drzewka.

A 10 marca targi mabli, łazienek i wyposażenia w Katowicach, na obiekcie targowym

Ja jadę, bo mnie już pomalutku tylko takie targi interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zamierzam właśnie przyłączyć wodę do działki, tzn. podpiąć się do rury która przechodzi przez moją działkę. Czy ktoś z Was mógłby polecić dobrego i w miarę taniego projektanta, który zrobi projekt przyłącza czy też najlepiej zwrócić się do RPWiK? CZekam na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Chcę się przyłączyć do grupy. Jestem z Tychów i buduję pod Mikołowem w Gostyni. Co do przyłącza to miałem identyczną sytuację. Poszedłem do RPWIK i tam wszystko można załatwić, ale projekt przyłącza wykonują długo, więc z kobietą która obsługuje mój rejon porozmawiałem prywatnie i projekt miałen za dwa dni podpisany i zaakceptowany przez RPWIK. Wykonanie przyłącza i jego odbiór to kwestia tylko umówienia się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

chciałabym dołaczyć do grona budujacych na Ślasku.

Mamy działkę w Radzionkowie koło Bytomia.

Dzisiaj odebralismy projekt, będziemy budowali Jaskółkę Wlada Kowalskiego.

Jeśli macie jakieś godne polecenia ekipy z okolic bedziemy bardzo wdzięczni. Pogoda na razie sprzyja bieganiu po urzędach. Ale już niedługo zacznie się walka...

pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy orientujecie się jakie koszty poniesiemy związane z geodetą i architektem/projektantem?

musimy wznowić granice działki, potem wrysować projekt na mapce, potem już lokalizacja na samej działce.

Ile za to płaciliście?

Nie chcielibysmy się dać nabić w butelkę.

z góry bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów z Górnego Śląska! Własnie kończę załatwianie wszystkich "papierkowych " formalności i mam nadzieję na wiosnę zacząć budowę wymarzonego domku w Siemianowicach Śląskich.

W związku z tą "uroczystą " chwila...będę miał wiele pytań do doświadczonych budowniczych, na poczętek na pewno dotyczących materiałów ( a ściślej gdzie tanio i dobrze kupić)

Domek bedzie z PH 44, dachówka ceramiczna, pow.133 netto , parter z uzytkowych poddaszem....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja składam gratulacje,że budowa jest na takim etapie, ja na razie z niecierpliwością oglądam prognoze pogody...kiedy wreszcie ta zima się skończy.!!! A wolny czas przeznaczam na forum,aby jak jak węcej zebrać informacji.Poza tym jeżdże po hurtowniach i pytam o cenę materiałow, szczególnie interesuje mnie PH 44.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...