Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej!

Szukam jakiejś poważnej ekipy do budowy stanu surowego (od wykopu po rynny). [...]

 

Mam mieszane uczucia co do kompetencji firm robiących wszystko. Murarze (bo takich robót jest najwięcej na budowie) nie powinni stawiać więźby. Niech to dobrze zrobi cieśla, a pokrycie dachu - dekarz. Przekonało się o tym już sporo osób. No ale są wyjątki potwierdzające regułę. Życzę powodzenie w wyborze dobrej ekipy.

 

Jakbyś szukał taniego i dobrego cieślę, elektryka lub instalatorów CO i wod-kan to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur jako osoba posiadająca znacznie więsze, praktyczne doświadczenie, ma pewnie sporo racji. Ja znam jednak przypadki w których każda kolejna ekipa wiesza psy na poprzedniej i mówi że wszystko jest spieprzone. Jak jedni robią wszystko (lub po prostu jedna osoba czy firma odpowiada za wszystko) to tych problemów nie powinienem mieć JA. Oczywiście wiem, że trudno się znać na wszystkim ale ja nie oczekuję że ten sam chopek jest zarazem cieślą, zbrojarzem, murarzem i elektrykiem. Jeżeli firma ma więcej niż 3 osoby to przeważnie ma fachmana do poszczególnych kawałków plus kilku miśków do noszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIEJAR

 

JA WYKONUJE GŁOWNIE DACHY CZYLI WIEZBA + POKRYCIE I TO MOGE WYKONAC JESTEM Z RYBNIKA. DOMY TEŻ STAWIAMY ALE NEISTETY NIE PODEJMNĘ SIE TEGO BO MURARZ SPADŁ Z RUSZTOWANIA I PRZEZ NAJBLIZSZE POL ROKU BEDZIE LEZAL .

 

A DACHY ROBIMY PO CENACH KONKURENCYJNYCH WIĘC JESLI ZDECYDOWALBYS SIE NA ROZBICIE TYCH ROBOT NA ETAPY TO PROSZE O TELEFON W SPRAWIE WSZYSTKIEGO OPROCZ MUROWANIA I TYNKOWANIA.

 

POZDRAWIAM TEL. 0880926689

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, buduję dom w Pilchowicach koło Gliwic, szukam kogoś do położenia tynków, myślałem o tynkach kładzionych maszynowo ale cementowo wapiennych, interesują mnie informacje: kto, za ile i jak.

Pozdrawiam GrzegorzS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bede poszukiwal firmy do przebudowy dachu plaskiego,kopertowego w domu tzw.kostka parterowa z terenu Katowic.

Zakres prac:

demontaz rynien,kominow,poszerzenie dachu

o 80cm,wybudowanie nowych kominow,ocieplenie welna mineralna,zrobienie

pergoli nad tarasem z drewna,zadaszenia nad wejsciem,wykonanie podbitki

z drewna zaimpregnowanego...projekt do wgladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...