Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie!

 

...zwłaszcza Mysłowiczan (ale wszystkich innych też) :)

Jestem 'na kupnie' działki właśnie w Krasowach, niedaleko Kościelniaka - byłem dziś oglądać i chyba się zdecyduję. Lola i Enio (i inni z okolic) dajcie nr tel - chętnie do Was zadzwonie, bo mam trochę pytań, pewnie takich, na które juz Wam się udało odpowiedzieć. Pozatym dobrze poznać przyszłych sąsiadów :)

 

Pozdrawiam

Wanios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, Lala! :D

 

Witam nowych Krasowiaków. Jeżeli chodzi o jakieś rady zawsze służę pomocą o ile będę potrafił.

 

Sąsiad z Krasów :p :wink:

 

PS: Enio, Lala i Wanios jeżeli wszyscy kupiliście działki przy Kościelniaka (lub kupicie) to tak mi się wydaje, że prawdopodobnie przylegają one do siebie. Przynajmniej tak wnioskuję po Waszych postach.

 

G-J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie na forum ... sąsiadom zza miedzy :)

 

Mamy dwie oferty działek - jedna 20*50m niedaleko ul.PCK i druga 20*30m jakieś 200m od ul.Kościelniaka na północ - ta druga położona jest bardziej malowniczo (srodek szczerego pola na chwilę obecną:) ), ale nie ma żadnych mediów - woda, prąd i gaz aż 200m w ulicy :/ . Obie sprzedaje ten sam człowiek. Mojej Izie bardzo podoba się ta okolica.

Może osoby, od ktorych kupiliście działki mają jeszcze coś na sprzedaż?

Proszę o info (jeżeli to nie tajemnica).

 

Pozdrawiamy gorąco

Wanios z rodzinką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, drewno strugane i suszone komorowo to rarystas :). Na Śląsku wiem o tartaku w Gliwicach, ja sama kupowałam takie drewno aż w Wieluniu. Jeśli jesteś zainteresowany dam namiary na priv. Ale czy dla samej pergoli warto jechać aż tak daleko?

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a szczególnie budujących (lub zamierzających budować)w Mysłowicach. Moja budowa rusza prawdopodobnie na przełomie lipca i sierpnia. Ponieważ silne towarzystwo z Krasów pisało coś o spotakaniau, mam dla Was propozycję. W najbliższą niedzielę w Kosztowach odbędzię się festyn z okazji 75 lecia istanienia klubu Unia Kosztowy (którego jestem zawodnikiem:). Plan festynu na http://www.uniakosztowy.prv.pl Może macie ochotę za spotkanie przy pifku, krupniokach i ludowej muzyczce?:) Z Kościelniaka to nie więcej niż kilometer, a mieszkańcy Krasów mają długą tradycję w "udzielaniu się" w klubie (obecny trener to waśnie "krasowiok")

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej! :D Wanios, Ty masz mój nr komórki, daj znać keidy. Jeżeli w tym tygodniu, może być popołudniu za wyjątkiem piątku - chyba że gdzieś około 18, no i s-n. Bardzo ciekawą propozycję przedstawił Gregori - i jestem za!! :D

 

Wanios, Ja też kupiłem od pana P. (nie będę tutaj używał nazwisk) i jestem zadowolony. Wybór należy do Was. Tak jak pisałem może Lala i Enio sąsiadują z Tobą - to trzeba tylko się skrzyknąć, powołać mały lokalny komitecik i dalejże do energetyki, RPWiK i GSG. A ta działka przy PCK, to gdzie jest mniej więcej?

 

Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

 

http://www.dobredomy.pl/?id_project=21&infopage=1

 

Witamy

Kasia i Marcin z mysłowic ale zamierzamy się budować na Chełmie, nad zalewem na ul.GAMROT, działka kupiona, WZ są, projekt prawie wybrany ( link u góry - bardzo ostatnio popularna LIBRA z Domusa )

Wszyscy straszą kosztem dachu - :( :( :( CZY TO NAPRAWDĘ TAKIE DROGIE ????

a nawet jeśli to i tak domek jest ładny dzięki niemu

Prosimy o kontakt osoby z okolic oraz z podobnym projektem

Dopiero zaczynamy i liczymy na waszą pomoc.

:p :oops: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasmar, witam sąsiadów :)

my już bodowe w zasadzie mamy za sobą (poza budową płotu, bramy garażowej, podjazdu i innych takich tam), mieszkamy w Imielinie niedaleko zalewu, czyli po sąsiedzku. W co do dachu: to zależy z czego chcecie mieć dach i jak mocno jest "połamany". A w Chełmie jest duży skład z dachówkami..... :)

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...