Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co powiecie na jesiennego grilla?

W tę sobotę skończyliśmy kafelkowanie tarasu, trawnik już jest gotowy na przyjęcie większej, grilla zakupiliśmy.....proponuję koniec września lub początek października. jak się zbierze większa grupa, to można zorganizować grilla nad zalewem, albo .... na mojej ulicy otwarto taką knajpę pod gołym niebe, muzyka life.....co sobotę i niedzielę.....?

Czekam na odzew,

gaga2

Ja jestem zainteresowany :D

tym bardziej, ze od ponad roku wybieram sie do Ciebie. Moze w koncu sie uda dojechac :wink: :D :D .

czekam na haslo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących - na razie mamy zaliczkowaną działkę w Siemianowicach i chłoniemy wszelkie informacje :)

 

Na Przełajce masz forumowicza- imann sie zwie wywolaj go do odpowiedzi- pewnie chetnie ci podpowie co i gdzie warto zalatwic. jego budowa wchodzi w decydujaca faze i dawno go tu nie bylo, ale sprobowac mozna.... pzdrw, my tez z Siem-c (tyle ze działka w Rogozniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc...

poszukuję ekipy do pomalowania elewacji. Moi fachowcy chcą za dużo (1000 zł/100 m2), ja mam tak c.a. 250 m2 (dom plus garaż). Bardzo mi zależy na ekipie starannej, dobrze potrafiącej zabezpieczyć ozdobne elementy elewacji (klinkier, okiennice, drzwi).

Możecie kogoś polecić? W zeszłym roku kupiłam farbę i teraz straci za niedługo ważność... szkoda by było....

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest nas więcej z Siemianowic.. dobrze że już ktoś przeciera szlaki :)

 

Myslelism tez nad Rogoznikiem. Wojkowicami etc, ale jednak najbardziej podobało nam się na Przełajce (chociaż troszkę drożej).

Mam nadzieję, że uda nam się też osobiście powymieniać trochę doświadczeń (chociaż ja nie mam ich zbyt wielu jeszcze :))

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles kiedys na wymianie podawales namiary na tani piasek /zasypanie czesci fundamentow/....mozesz jeszcze raz je podac ?

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1022&postdays=0&postorder=asc&start=2280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...