Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

jesli ktos szuka sprawdzonej i solidnej ekipy do dachu mogę polecic z całą odpowiedzialnoscia ekipe która wykonuje aktualnie dla mnie dach.

Ekipa jest z Tarnowa ( 4 osoby, 3 młodych chlopaczków i starszy maister )

Ja troche za mój dach przepłaciłem ( 40PLN za M2) ale dlatego ze ekipe miałem przez pośrednika, pewnie z nimi cos bym uszarpał

Jeśli jest któs zainteresowanany namiary podam na priva , ale daszek do roboty na pewno nie wcześniej niz listopad

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:evil: ludzie sprowadzają ekipy z drugiej Tarnowa a ekipy ze śląska "robią" dachy w tarnowie . zawsze mnie to zastanawiało kto za to płaci ?? chyba klienci. skoro na śląsku jest wiele sprawdzonych firm które oferują niższe ceny . nie mówie tu o nas bo na brak zleceń na śląsku nie narzekamy ale niektóre zaprzyjeżnione firmy wyjeżdzają "za chlebem".

 

ACH TA POLITYKA.

 

moja skromna uwaga do wypowiedzi powyżej.

 

pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Remigiuszu!

 

Twoja skromna uwaga do mojej wypowiedzi nijak sie ma, do „polityki” którą widocznie Ty preferujesz tz. oskubać inwestora za budowę dachu :) ( wnioskuje z Twojej wypowiedz ,iż jesteś wykonawcą ) .

Miałem okazje niejednokrotnie rozmawiać z kilkoma lokalnymi wykonawcami i ceny które usłyszałem powalały mnie na kolana a czasami nawet niżej ;) Pewnie TY za wykonanie:

-- więźby , pokrycia 210m2 dachu , obrobienie 3 kominów wstawienie 7 okien połaciowych oraz wykonanie nadbitki włącznie ze szlifowaniem I malowaniem krokwi wykonałbyś taniej i solidniej :) nie przeczę ale jakoś wcześniej nie oferowałeś swoich usług na forum albo ja po prostu Cie przeoczyłem bo byłeś nie atrakcyjny cenowo.

 

Aha zapomniałem jeszcze dodać ze w cenie tz. 40PLN za m2 mam jeszcze wykonanie odgromy :)

 

PS . po przejrzeniu Twoich wypowiedzi na forum już sobie przypominam z Tobą również prowadziłem rozmowy na temat budowy dachu ( ale zrezygnowałem bo nie miałeś nikogo do wykonania więźby:) ponoć Twój "fachowiec" spadł z dachu i się połamał ;( a za ułożenie dachówki chciałeś 18PLN za m2 plus dodatkowe opłaty za wszystkie dodatki typu - wstawienie okna -150PLN , obrobienie komina - 100PLN , itp :) .

 

FAKTYCZNIE JESTES TANI I SOLIDNY ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

ja nie żartuję z tym zaproszeniem... wiem wiem....niedziela wyborcza.... a może tak po spełnieniu obywatelskiego obowiązku potrzeba nam trochę luzu... dyskusji o budowaniu i nietylko....oderwania od szarej rzeczywistości.... :)

Czekam na Was w najbliższą niedzielę. Piszcie na priv to podam szczegóły dojazdu.

Pozdrawiam jesiennie,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaga

 

Twój dom został już "namierzony" przez mojego Marka i mapka wydrukowana :) .

Jak Ci napisałam jak uda nam się wyrwać wcześniej z Bukowiny przyjedziemy :D

 

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie dawno kupiłam działkę budowlaną w Tychach :) dlatego może już za kilka lat przeniosę się z Katowic do Tychów!

A że jest to nasza pierwsza budowa więc licze że mi poradzicie i pomożecie no i wesprzecie duchowo w trudnych chwilach-bo z racji podziału obowiązków w domu ja będę się zajmowała całą budową a mąż będzie finansował :))

Narazie przeglądam masę katalogów z projektami i główkujemy co wybrać a budowę zaczniemy w przyszłym roku.

Pozdrawiam wszystkich BUDOWNICZYCH I BUDOWNICZE i mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

art.29, pkt 2

"2) wolno stojących parterowych budynków gospodarczych, wiat i altan oraz przydomowych oranzerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 25m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500m2 powierzchni działki"

 

tutaj całość zmian: http://www.mi.gov.pl/prezentacje/jednostki_dokumenty/27/prawo_bud_zm.pdf

 

ale przeciez u nas co urzednik to inna interpretacja... więc nie wykluczam po odpowiednim załączniku :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że jest to nasza pierwsza budowa ....

...dopiero pierwsza budowa ?? - my wszyscy tu budujemy już kolejną budowe , ja to nawet nie pamiętam którą :wink: :D

życze Ci ... entuzjazmu aż do samego końca tej pierwszej budowy

Poza tym przypominam, że jutro ma być wspaniała pogoda nad zalewem Imielińskim, gdzie zapraszała nas wszystkich Gaga2. Bedzie okazja zobaczyć jak wygląda jedna z tych ...pierwszych budów :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...