Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

ja mam już za sobą stan surowy otwarty :roll: i w związku z tym poszukuję chętnego na stemple ok 200szt. o długości 2,10 - 2,80.

Stemple leżą na budowie w Marklowicach koło Wodzisławia Śl.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod 0502 032 838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie :)

Kiedyś kilka razy odezwałam się tutaj na forum (zwykle ograniczam się do pochłaniania informacji tu nabytych :wink: ) z nadzieją, iż kiedyś będę mogła aktywnie wypowiadac na temat postępów swojej budowy.

Niestety mamy ogromnego pecha, gdyz działka, którą od kilku lat obiecywał nam dziadek.. gdzie kupiliśmy już bloczki betonowe.. stemple.. i wybraliśmy projekt.. stała się tylko marzeniem, ponieważ dziadek niestety nie przepisał nam jej :( Powstało wiele problemów głównie przez nowe plany zagospodarowania i działka nie będzie nasza.. W obecnej chwili jesteśmy w trakcje zakupu domu w Rybniku.

Z tego względu nie potrzebujemy już bloczków i dlatego dla ZAINTERESOWANYCH podaję nr telefonu 602 555 797. Mamy do sprzedania dokładnie 2450 szt. w przystępnej cenie, ponieważ bardzo zależy nam na szybkiej sprzedaży, wymiary bloczków 40 x 25 x 13. Są to największe bloczki betonowe, dobrej firmy, do zakupu od zaraz :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. Hurtownie w okolicach Gliwic :-) Pisać mi tu zaraz...:):) :D A i jeszcze.. w koncu ile zaplace wiecej jesli bede chcial ogrzac gazem moje 85 mkw w porownaniu do groszka...TEMAT rzeka:) Grzeje ktos gazem taki metraz?

Hmm trudne pytanie jesli chodzi o ogrzewanie..:)

Powiem tak przygotuj sobie miejsce w kotłowni na dwa piece (eko i gaz) i jezeli masz dostep do wzglednie taniego i dobrego Eko-groszka tu kupuj piec Eko, wychodzi to jednak taniej niz gazem ale zawsze zostaw sobie plan B czyli miejsce na wygodny piecyk gazowy:)

Składów budowlanych jest cala masa w Gliwicach pewnie cos znajdziesz zobacz Domex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadek.. to pytanie nie jest trudne..ono jest ARCYTRUDNE :o ,wiem ze groszek bedzie tanszy.. pytanie tylko o ile? Bo jesli na sezon mam doplacic te 3 stówy wiecej za grzanie gazem to piecyk na groszek uznam za "spalony"pomysł :D.. Plotka głosi że przy domkach z takim metrażem różnica miedzy groszkiem a gazem jest nieznaczna... Prawda leży pośrodku? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadek.. to pytanie nie jest trudne..ono jest ARCYTRUDNE :o ,wiem ze groszek bedzie tanszy.. pytanie tylko o ile? Bo jesli na sezon mam doplacic te 3 stówy wiecej za grzanie gazem to piecyk na groszek uznam za "spalony"pomysł :D.. Plotka głosi że przy domkach z takim metrażem różnica miedzy groszkiem a gazem jest nieznaczna... Prawda leży pośrodku? :roll:

 

Przepraszam Cię bardzo nie doczytałem metrażu :oops:

Faktycznie w tym wypadku nie ma sensu montowac Eko bo roznica na dzien dzisiejszy nie bedzie wieksza niz 300zł. Zreszta widze ze znasz ogólne dane np. z gazet bo podaja ze wlasnie ta roznica wynosi 300 zł :lol: Pamietaj aby dobrze dobrac moc piecyka i brac marke z tych znanych (serwis). Wygoda przy gazie jest bardzo znaczna a podajnik to wcale nie takie cudo.....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam projekt z Arhipelagu, ale pracownia mnie rozczarowała - miałem z nimi kłopoty.

Kolbud pojawia się znów jako najtańszyy z dachówką więc coś wtym chyba jest

Cześć Bobiczek. Jakie miałeś kłopoty z Archipelagiem? Chcę zakupić u nich Salmę i negocjuję koszty adaptacji tego projektu. Na co u nich uważać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAKARE

Gdzie kupiłeś taki tania Porotherm?

Jeśli możesz, proszę bardzo o namiary.

 

Właśnie dostałam wstępną wycenę robocizny mojego domku. 35 000 zł za stan surowy zamknięty. Pow. domu 140m.-fundamenty, parter + poddasze+ dach- odeskowanie i gont. Co o tym sądzicie. Gość ma swój sprzęt. Z tego co się zorientowałam, jest dobry i dokładny, ale nie wiem czy to nie za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem stwierdzenie: "u nas jest po... a w Polsce taniej"

Ludzie, a gdzie Wy jesteście, jak nie w Polsce? :o :o :o

Ja właśnie dostałam wycenę porothermu 25 P+W -3.95 z Vat za sztukę, a porotherm 30 P+W- 2.80 z Vat za sztukę. Ceny do końca lutego. Potem raczej będzie drożej. I jeszcze ważna informacja- jest to porotherm wypalany w Gnaszynie- a tam jest ponoć najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAKARE

Gdzie kupiłeś taki tania Porotherm?

Jeśli możesz, proszę bardzo o namiary.

 

Właśnie dostałam wstępną wycenę robocizny mojego domku. 35 000 zł za stan surowy zamknięty. Pow. domu 140m.-fundamenty, parter + poddasze+ dach- odeskowanie i gont. Co o tym sądzicie. Gość ma swój sprzęt. Z tego co się zorientowałam, jest dobry i dokładny, ale nie wiem czy to nie za drogo.

 

kupiłam w Budo-zbycie w Jejkowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...