Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do Edzi:

Dziekuje bardzo za przyjecie do klubu i pozdrawiam wszystkich klubowiczow.

Do Penejosa:

Niestety nie potrafie polecic nikogo solidnego. Wszystkie ekipy jakie zatrudnialem nie sa warte polecenia. Teraz praktycznie prawie wszystko robie sam. Jest temu winna miedzy innymi technologia. Trudno znalezc murarzy do Ytonga. Buduje w Ledzinach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penejos mogę Ci z całą odpowiedzialnością polecić mojego wykonawcę ale:

+ są znają się na robocie, są solidni i dotrzymują terminów w koszcie jest kierownik budowy.

- są dość drodzy, sami załatwiają materiały,sperzęt i inne sprawy potrzebne do budowy pracują od 9.00 do 14.00 ale jest ich dość dużo więc praca idzie sprawnie.

My praktycznie jeździmy tylko po południu robić zdjęcia.Są z Rybnika ale budują wszędzie.

pozdrawiam Ewa

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-09-14 09:02 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jpawl. Czy dalej szukasz grzejników Kermi jeśli tak to zerknij na stronę firmy Activa Katowice (http://www.activa.katowice.pl)Wirtualna Polska w opisówce do strony podaje, że prowadzą sprzedaż tych grzejników, chociaż na ich stronie tego nie znalazłam. Mają masę odbiorców w Gliwicach, są podane numery telefonów może akurat coś znajdziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki HARY, ale jest mały problem. Telefonów firma nie odbiera, a sprawdzenie "w naturze" wykazało, że pod tym adresem znajduje

się aktualnie budowa Drogowej Trasy Średnicowej :smile:

Jeszcze jedno pytanko: czy cena 44,5 zł netto za m2 systemu

ociepleń EKOROCK-L Rockwoola jest dobra, czy mam męczyć dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Na targach byłem - w Katowicach Bytkowie na terenach MTK.

Jak zwykle mnogo bruku, okien ale targi powoli zamierają. Tak naprawdę zajmują tylko jdną Halę - 3. Poza tym coś niecoś znalazłem. Np. ciekawe, ładne drzwi wewnętrzne - powoli będe ich musiał 8 kupić. Poza tym jest tylko jedna oczyszczalnia ścieków, bruk i kilka pieców C.O.

Takie targi nie bowinny się nazywać Budownictwa tylko Elementów budowania do stanu surowego.

 

Jeszcze pytanko - czy ktoś ma z was oczyszczalnie ścieków - podzielcie się informacjami na temat kosztów zakupu, montażu i eksploatacji.

 

Mirzaw

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: mirzaw dnia 2002-09-27 08:41 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter

Też byłem dziś w Bytkowie. Nędza z biedą. Całe targi można było zwiedzić w pół godziny i to powoli. Królowała stolarka otworowa.

Ale udało mi się uzyskać 10% upustu na bramę garażową u producenta.

 

Peter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Na targach budownictwa w tym roku byłam, ale w Bielsku .

Nie narzekajcie na Sląskie!

W Bielsku trzy stoiska na krzyż -okna, kostka, kominki.

Jedyne co mnie zainteresowało, to centralne- nadmuchowe, jednak cena nie na naszą kieszeń.

Orientacyjnie wersja podstawowa ok 30tys.

A propo drzwi prześlijcie na priv jakeś namiary!

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... kiedy się wprowadzam...?

Chciałem na Gwiazdkę - no wiecie choinka, śnieg, światełka itp...

Ale.. niestety nie chce mi się ....

Zapatował taki marazm w mej głowie... chyba się trochu wypaliłem.

Trzeba podjąć kilka decyzji związanych z deskami na podłogę, oczyszczalnią ścieków, ogrodem itp.., że chyba wprowadze się po zimie.

A swoją drogą jak sądzicie. Lepiej wprowadzić się przed czy po zimie?

Mirzaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie masz problem, z jednej strony presja czasu, która nie sprzyja trafnym decyzją i w perspektywie nastrój Bożego Narodzenia we własnym domu. U nas jest taki przesąd, żeby nie przeprowadzać się w czasie adwentu.Ja chyba poczekałabym do wiosny.Nowe życie przyrody, nowe życie we własnym domu. Myślę,że wisenne słońce bardziej pobudza do chęci do życia i dalszego działania.Zimą możesz trochę odpocząć a wiosną będzie lepiej. Ale to moje zdanie.A domek masz super i nie dziwię się,że Cię do niego już ciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirzaw: jeżeli masz już schody i drzwi wewnętrzne, to i tak trzeba grzać całą zimę. Jeśli trzeba grzać, to już lepiej być na miejscu!

Ja w październiku już nie zdążę, w listopadzie podobno się nie przeprowadza, myślę że na Mikołaja będzie w sam raz.

Edzia: Święta w nowym domu to naprawdę mobilizuje. Próbuję wykrzesać więc resztki sił i kasy żeby na pewno zdążyć!

Gdyby ten kafelkarz się nie pochorował, byłbym spokojniejszy.

Dostać w tej chwili kafelkarza poleconego i sprawdzonego po prostu nie sposób, a sam nie zdążę się nauczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram aziela, już chyba za dużo cennych rzeczy masz w środku, by ryzykować, że się ktoś nimi "zaopiekuje"...

Swoją drogą gratuluje talentu negocjacyjnego przy kupnie kotła (BTW ktoś wygrał konkurs ?? :smile: - może pochwalisz się okolicznościami zakupu i zareklamujesz sprzedawcę :smile:

Jeszcze w sprawie "moich" grzejników. Activa faktycznie jeszcze działa :smile:, ale nie sprzedają grzejników Kermi. Mają tylko Brugmany (chociaż reklam innych producentów jest u nich pełno). Więc gdyby ktoś widział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...