Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ponownie.

Właściwie to tylko co do jednego jestem zdecydowana: buduję dom w technologii ściany jednowarstwowej i na 99% będzie to beton komórkowy. Jeśli macie jakieś ciekawe namiary na hurtownię lub producenta w pobliżu z fajnymi cenami to będę dźwięczna :D . Pozdrawiam, Dagmara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Co możecie powiedzieć o jakoœci bloczków fundamentowych z Budozbytu Rybnik

 

W kwietniu za bloczek 38x 14x25 płaciliśmy 2,25 zł brutto.Pierwsze bloczki ok 1500 (mamy piwnice) były ok, ale niestety te które dostaliśmy w czasie boomu budowlanego na bloczki - czyli ok. czerwca - były beznadziejne.Część się rozsypywała.

Rada jest tylko jedna - wymieniać, oddawać, rozliczać się- jeśli towar nie jest jakości takiej, za jaką zapłaciliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co możecie powiedzieć o jakoœci bloczków fundamentowych z Budozbytu Rybnik

 

W kwietniu za bloczek 38x 14x25 płaciliśmy 2,25 zł brutto.Pierwsze bloczki ok 1500 (mamy piwnice) były ok, ale niestety te które dostaliśmy w czasie boomu budowlanego na bloczki - czyli ok. czerwca - były beznadziejne.Część się rozsypywała.

Rada jest tylko jedna - wymieniać, oddawać, rozliczać się- jeśli towar nie jest jakości takiej, za jaką zapłaciliśmy.

 

 

miesiąc temu chcieli już 2,56 brutto

 

Powiedzcie mi czy to jest tak, że w pełni sezonu budowlanego podwyższaja hurtownie ceny? a na jesień wracają ceny do tych z okresu wiosny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co możecie powiedzieć o jakoœci bloczków fundamentowych z Budozbytu Rybnik

 

nie brałam z Budozbutu ale miałam dwie partie z Lubaru i powiem że najlepsze to one nie są. Nadają sie tylko na piwnice bo nie są zbytnio równe.

Polecam Medrem (płaciłam 2,3 brutto a jak weżmiesz powyżej 1000 szt to 2,2 zł) - są najtańsi i bloczki (mam już na placu) wydają się dużo ładniejsze znaczy równiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Właściwie to tylko co do jednego jestem zdecydowana: buduję dom w technologii ściany jednowarstwowej i na 99% będzie to beton komórkowy. Jeśli macie jakieś ciekawe namiary na hurtownię lub producenta w pobliżu z fajnymi cenami to będę dźwięczna :D . Pozdrawiam, Dagmara.

 

ja dostałam na wiosnę fajna ofertę z Hadexu na beton komórkowy Kolbuszowa. Naciskaj trochę tego przedstwiciela bo potrafi zejść z cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani.

Co do Hadexu to zależy na kogo się trafi-dosłownie- co sprzedawca to inne upusty...tak słyszałam :wink: .

No i na dziś optymistycznie...UWAGA...zakupuję działkę w Zebrzydowicach. Na wiosnę czyli po załatwieniu papierologii zaczynamy budowę naszego wymarzonego domu pt:"Słodlka Zosia" :D . Oczywiście wszelkie namiary na dobrych i tanich fachowców pożądane :D .

Pozdrawiam wszystkich-Dagmara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani.

Co do Hadexu to zależy na kogo się trafi-dosłownie- co sprzedawca to inne upusty...tak słyszałam :wink: .

Pozdrawiam wszystkich-Dagmara.

 

najlepiej gadać z przedstawicielem i z nim uzganiać ceny i rabaty.

ja już kupowałam w hadexie a nawet nie wiem gdzie jest

z ph wszsytko ustalam i on mi zamawia towar wprost na budowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę podać Ci namiary na ekipę - właśnie górali - ale mają swego szefa w Tychach - nazywa się A.Baron - 032 218 29 61 . Wiem, że byli chętni podjąć się roboty na naszej budowie od września. Nie wiem, niestety jak budują choć sprawiają wrażenie rzetelnych, poza tym można zobaczyć wybudowane przez nich domy - szefu jest bardzo przystępny w dyskusji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jeśli pozwolicie dołącze do klubu. Budowa na granicy chorzowa katowic i siemianowic zacznie się na wiosnę. Na razie trwają prace nad projektem. Oprócz działki i dużej ilości dylematów nie mam jeszcze nic :roll:

Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuje Was od jakiegos czasu, teraz sama zaczynam (działeczka w Mysłowicach Krasowy, w piatek notariusz i zaczynamy). Mam pytanko, czy ktos z forumowiczow zna firme CEZBUD z Tarnowskich Gor?, firma jest "córką" pilskiej ESC. Specjalizuja sie w Ytongu. Postanowilismy ich wybrac bo załatwiają wszystko, a dla totalnych laików z wiecznym brakiem czasu to najlepsze wyjscie.

Moze ktos zetknął się z jakimiś opiniami o tej firmie, bardzo jestem ciekawa.

A moze macie do polecenia kogos sprawdzonego?

Pozdrawiam budujących i tych zbudowanych szczęściarzy także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...