Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja mam do sprzedania:

 

- garaż blaszak 3x5 m, rozkładany na czas transportu, przeżył już kilka budów, ale myślę, że jeszcze kilka przed nim :)

 

- profesjonalna rozdzielnica elektryczna zamykana na zamek, z uchwytami do powieszenia na słupie, wyposażona w wyłącznik różnicowo-prądowy, wyłączniki nadprądowe, 2 gniazda jednofazowe, 1 gniazdo 3-fazowe 4-przewodowe, 1 gniazdo 3-fazowe 5-przewodowe (koszt wszystkich elementów w hurtowni - 500 zł).

 

Do tego dorzucam deski szalunkowe (powyżej 0.5 kubika), kantówki, kilka palet drewnianych, folię budowlaną.

 

Miejsce odbioru - Gliwice-Brzezinka. Cena kup teraz: 1000 PLN.

Zainteresowanych proszę o informację na priva.

a na jakiś rabacik można liczyć :roll: 8)

PS. ja już nie potrzebuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam firmy która zaprojektuje wentylację mechaniczną z reku. Możecie kogoś polecić?

 

Pozdrowienia

Łukasz

 

Nawet bym sie dołaczył do tego pytania.

KubaB

 

Witajcie,

ja skorzystalam z usług firmy Global-Tech z Dabrowy Gorniczej i moge ich polecic, wskazana wizyta u nich zeby zobaczyc te cala instalacje na miejscu. Adres znajdziecie tutaj : http://www.rekuperatory.net.pl

pozdraiwam

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam ekipy do oszalowania, zazbrojenia i ulozenia stropu ceramicznego nad piętrem, robota na 2 dni gora 3.

praca od zaraz bo mnie ekipa zwodzi (podłapali w miedzyczasie jakis dach łobuzy) i jesli tylko bede mial inna alternatywe to od razu ich olewam.

 

mozecie kogos polecic? jesli pojdzie im sprawnie to na zime maja

zagwarantowana prace zwiazana z przebudowa istniejacej czesci budynku.

praca w srodku wiec mrozy nie straszne ;)

 

 

pozdrawiam i czek na pomoc

Piotr

 

[email protected]

0-602-597-805

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Kurcze, teraz po przeczytaniu kilku stron cieszę się że kupiłam działkę bez szkód w Zebrzydowicach koło Jastrzębia.

Zastanawia mnie trochę ta strasznie długa pisemna droga żeby dowiedzieć się czy działka jest na szkodach i jakiej kategorii. Kiedy szukałam działki(na początku chciałam w Jastrzębiu), to kiedy miałam jakąś na oku po prostu dzwoniłam na odpowiednią kopalnię(mamy ich tu kilka do wyboru :wink: ) do kierownika od tych spraw i otrzymywałam jasną odpowiedź-z reguły jedną: "niech sobie Pani da spokój z tą działką .....pod tym miejscem było wybierane i jeszcze przewidujemy eksploatację"....a nawet jesli już nie to i tak stopień był 3 albo 4 i rezygnowałam z zakupu. I zaczęłam zastanawiac się gdzie tu niedaleko mnie sa tereny bez szkód....padło że tylko Zebrzydowice. Więc kupiłam tam działeczkę w pięknej okolicy i to tańszą niż te w Jastrzebiu na szkodach :) . Jest jeden feler , ale do przeskoczenia-na głębokości 1,5m mam złoże torfu. Ale co to w porównaniu z pięknym widokiem na las , z ciszą , z fajnym sąsiedztwem również budującym aktualnie :D . Do pracy jest 10 kilosków, ale mając samochód to nie problem.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Witam.Chyba cosik słabo szukałaś tych działeczek bez szkód :wink: - moja jest też w tym mieście - szkód nie ma i jak się wypowiedział urząd górniczy - nie przewidują wydobycia w tym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

słuchajcie macie może namiary na jakąś solidną ekipę do ocieplenia poddasza i ułożenia płyt GK? Mam chętnych ale chcą 40 zł/m2 a to chyba trochę za duzo? Ile wy płaciliście, bo tyle chyba nie dam (mimo, że ekipa solidna - robili mi drewnianą oblicówkę, podbitlkę i lukarny)

 

pozdrawiam

 

aha - jak ktoś szuka steropianu to dobre ceny mają w firmie domstyr w jaworznie ("20" pod posadzki kosztuje 180 zł/m3 brutto - i nawet gratisowo mi dowieźli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

słuchajcie macie może namiary na jakąś solidną ekipę do ocieplenia poddasza i ułożenia płyt GK? Mam chętnych ale chcą 40 zł/m2 a to chyba trochę za duzo? Ile wy płaciliście, bo tyle chyba nie dam (mimo, że ekipa solidna - robili mi drewnianą oblicówkę, podbitlkę i lukarny)

 

pozdrawiam

 

aha - jak ktoś szuka steropianu to dobre ceny mają w firmie domstyr w jaworznie ("20" pod posadzki kosztuje 180 zł/m3 brutto - i nawet gratisowo mi dowieźli)

 

wszystko zalezy od tego czy jest duzo skosow bo jak duzo to cena jest dobra. jesli w miare proste poddasze to cena powinna sie zamknac w 30 zł/m2.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam kogoś do wywiercenia studni.

Jesli macie jakies namiary to ja bardzo prosze :)

 

Witaj, organizuję chetnych na wiercenie studni. Cena jest 170 zł/mb (z materiałami: rura, filtr, obsypka). Cena jest 2 razy niższa niż firmy ze Ślaska oferują, ale ekipa przyjedzie z daleka. Jeśli nie chcesz płacic za transport to sie odezwij i podłacz do nas. Chcemy wiercic w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...