Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No proszę....a mówią że ludzie w tych czasach to nieżyczliwi jacyś tacy :wink: ..... a tu forumowy kolektyw pomaga :D . Aż miło poczytać. Mam nadzieję że jeśli kiedyś będę miała jakiś problem to też pomożecie....w końcu ja też z górnego śląska jestem :D .

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam szanownych grupowiczów pierwszy post i już mam pytanko a mianowicie czy ktoś posiada namiary na architekta który by dokonał za przyzwoitą :) cenę adaptacje projektu http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=332&IdKolekcji= budowa okolice gliwic obdzwoniłem parę biur ale jakos nie bardzo chcą przerabiać gotowe projekty :( , a może ktos buduje ten domek??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych grupowiczów pierwszy post i już mam pytanko a mianowicie czy ktoś posiada namiary na architekta który by dokonał za przyzwoitą :) cenę adaptacje projektu http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=332&IdKolekcji= budowa okolice gliwic obdzwoniłem parę biur ale jakos nie bardzo chcą przerabiać gotowe projekty :( , a może ktos buduje ten domek??

pozdrawiam

 

Witaj

zapytam tę dziewczyne co robi adaptacje naszego projektu (też gotowego, ale z Archona). Może się dogadacie

KubaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem poczatkująca osóbką w tej grupie. :) Obecnie jestem na etapie składania papierów o pozwolenie. Mam juz projekt umowy z Enionem i chciałabym ją podpisać ale dowiedzialam sie ze aby ją podpisac to musze przyjść z powoleniem i projektam adaptacji terenu, wtedy dopiero podpisza ze mną umowe. :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych grupowiczów pierwszy post i już mam pytanko a mianowicie czy ktoś posiada namiary na architekta który by dokonał za przyzwoitą :) cenę adaptacje projektu http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=332&IdKolekcji= budowa okolice gliwic obdzwoniłem parę biur ale jakos nie bardzo chcą przerabiać gotowe projekty :( , a może ktos buduje ten domek??

pozdrawiam

 

Najlepiej jak znajdziesz kogoś z Gliwic, Katowice są blisko :), ale spotkań z architektem może być kilka. Poza tym architekt z Gliwic może załatwić też za Ciebie całą papierkową robotę w UM. Wiem, że adaptacją zajmuje się architekt w pracowni, która ma biuro przy skrzyżowaniu ulic Konstytucji, Orlickiego i Powstańców Warszawy. Gdyby cena była tam za wysoka, to proszę o info na priva - mam też namiary na panią architekt, która powinna być tańsza, ale trzeba samemu załatwiać wszystkie papierki w UM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki KubaB za szybką odp. jednakże architekci z spoza rejonu nie chcą podejmować się realizacji. Zgadzam się Grabolem - papierologia - poszukam tego biura.

Proszę o namiary DaroMan.. chętnie skorzystam.

Jeszcze chciałbym podkreślić, iż chodzi mi także o parę zmian w tym projekcie, może też dlatego takie utrudnienia ale czytając innych jest to wykonalne.

Rozmawiałem też z osobą, która by takie coś wykonała 1000 adaptacja 2500 przeróbki oczywiście netto czy to jest dużo czy mało proszę o opnię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki KubaB za szybką odp. jednakże architekci z spoza rejonu nie chcą podejmować się realizacji. Zgadzam się Grabolem - papierologia - poszukam tego biura.

Proszę o namiary DaroMan.. chętnie skorzystam.

Jeszcze chciałbym podkreślić, iż chodzi mi także o parę zmian w tym projekcie, może też dlatego takie utrudnienia ale czytając innych jest to wykonalne.

Rozmawiałem też z osobą, która by takie coś wykonała 1000 adaptacja 2500 przeróbki oczywiście netto czy to jest dużo czy mało proszę o opnię.

Pozdrawiam

poszło na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki KubaB za szybką odp. jednakże architekci z spoza rejonu nie chcą podejmować się realizacji. Zgadzam się Grabolem - papierologia - poszukam tego biura.

Proszę o namiary DaroMan.. chętnie skorzystam.

Jeszcze chciałbym podkreślić, iż chodzi mi także o parę zmian w tym projekcie, może też dlatego takie utrudnienia ale czytając innych jest to wykonalne.

Rozmawiałem też z osobą, która by takie coś wykonała 1000 adaptacja 2500 przeróbki oczywiście netto czy to jest dużo czy mało proszę o opnię.

Pozdrawiam

 

 

poszlo na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki jamles już rozmawiałem w przyszłym tygodniu mam spotkanie. Szukamy daleko a wszystko w zasięgu ręki :)

 

DaroMan.. Qrcze nic nie otrzymałem proszę jakbyś mógł jeszcze raz.

 

Dzisiaj się dowiedziałem o stopniu szkód górniczych :( stopień III a taką miałem na dzieje na II no cóż.... się nie robi dla kobiety.

Czy takie szkody w zależności od stopnia odczuwacie w swych domach? - to pytanie chyba do tych coż juz mieszkają.

 

iras_orna witaj chętnie bym od Ciebie te stemple "wziął" ale na tym etapie sam nie wiem co będzie mi potrzeba.

pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja też mam III kat. szkód górniczych. Projekt mam tak zrobiony że weszło mi około 7 ton żelaza :o :roll: ale wszyscy mówią że projektant trochę przegiął z tym żelastwem, no ale cóż.... było w projekcie to trzeba było dać tyle :cry:

 

Mam pare pytań dla tych co są już dalej niż ja

 

1. ile was kosztował (sama robocizna za m2) tynk wewnątrz domu i czy nie lepiej jest zastosować płyty kartonowo gipsowe ???

 

2. ile średnio kosztowała (robocizna) was instalacja elektryczna w domu?

 

3. Jakie polecacie okna,? mam dobre zdanie o OKF ale nie są za tani

 

4. zastanawiam się nad rurami plastikowymi do ogrzewania centralnego, bo są tańsze. a może jednak warto dołożyć i zastosować miedzine ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...