Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie!!

Zamierzam rozpocząć budowę w Tychach ale w dalszym ciagu szukam ekipy do postawniena domu do stanu surowego. Czy ktoś mógły mi podać jakieś namiary.

Z góry dziekuję

 

 

Czy już znalazłeś kogoś do budowy domu?? a może masz jakieś namiary na firmy żebym mogła też skorzystać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O widzę sąsiada ja też właśnie szukam ekipy na Tychy Czułów ( Piskowa,Narcyzów) :)) i interesuje mnie firma która zajmie się kompleksowo domem i fakt szukanie nie jest takie łatwe!!!

 

Witam sąsiadkę

Wysłałem Ci wiadomośc na priv.

Właśnie szukam ekipy do budowy domu. Rozmawiałem juz trzema firmami, ale dwie się wycofały po zrobieniu kosztorysu ("panie ja mam tyle roboty, że Panu nie wybuduję"). Tylko jedna podtrzymała swoją ofertę, ale są b. drodzy

Teraz rozmawiam z dwoma kolejnymi - zobaczymy co zaproponują. Jak propozycja bedzie interesująca do dam namiary i powiem im że jeszcze jedna chętna z naszej okolicy jest.

 

życzę udanego Sylwestra

i niech budowa w 2007 roku lekką bedzię

 

pzdr

KubaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam działki, ale nie w kosmicznej cenie. Działka nie musi być duża. Podoba mi sie Imielin i druga strona naszej aglomeracji Będzin (okolice jak sie jedzie na lotnisko, ale raczej dalej od ;) ), Dąbrowa Górnicza. I dobrze by było żeby szeroka bya na co najmniej 20 m ;)

Tylko nie piszcie, ze tak to mi tylko w erze dopasują ;) :lol:

Czy ktoś mógłby pomóc?

 

Witam wszystkich,

właśnie kupuję działkę w Myszkowicach. Niedaleko starej drogi na lotnisko.

Będzie tam małe osiedle domków jednorodzinnych. 35 zł/m2. Działki 7-10 ar. Szerokie na 25m. Można rzecz jasna kupić kilka. Działki uzbrojone oprócz kanalizacji. Częśc jest na południowym stoku a część w dolince.

Liczę że hałas od autostrady nie będzie zbyt uciążliwy. Do zjazdu z A1 ma być ok. 2km.

Gdyby ktoś był zainteresowany: właściciel to Ryszard Wy parlo, Myszkowice, ul. Wolności 28, woj. śląskie, pow. będziński, tel. 032 2878066.

 

Może ktoś z udzielających się tu lub obserwujących ma też tam działkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My zaczynamy na wiosnę 2007w Gliwicach. Chcemy teraz kupić materiały, ale nie możemy zdecydować się na hurtownię w której bedziemy się zaopatrywać. Jaką możecie polecić, czy lepszy jest Buster czy Builder - bo właściwie te dwie hurtownie brałam pod uwagę.

ja dużo kupowałem w Busterze i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku kupowaliśmy materiały budowlane u Jopka .

Dawali 50% rabat ,pod warunkiem, że braliśmy materiał na dach, ściany i elewację.

Nie wiem jak jest obecnie. Warto zapytać.

Pozdrowienia.

 

Hmm rabat 50%??!! To nie swidczy najlepiej o firmie bo w takim razie jaką mają marże 100%?? Ja kupuję z rabatem 5% i jest taniej niz w okolicznych hurtowniach z kosmicznymi rabatami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

gdzie w okolicach tychów, chełmu sląskiego kupię

tanio bloczki na fundamenty, i pustaki na sciany zewnetrzne

i jeszcze jedno

czy ma ktos namiar na transport desek na szalunki

z tychów do chełmu??

 

Witam

doszły mnie słuchy że w Cielmicach jest jakaś fabryczka, która robi bloczki ale nieznam namiarów :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...