Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Engi w sobotę zrobiliśmy ,,maraton dot. stolarki" bo jak wiesz nie wystarczyły mi strony www, chciałam zobaczyć i własnoręcznie otworzyć/zamknąć.

Wnioski:

1.Milewski-brak porządnej ekspozycji,kątem w hurtowniach, mało info

2.TRAS-hala balcerkowa, żenujące, jedno okno plastikowe na wystawie,zero kompetencji

3.POL-SKONE - jedno okno bez możliwośco otwierania- założona blokada

4.ferno- w markecie, brak info

5.URZĘDOWSKI- przyzwoity punkt, dobre info, na wystawie

kilka okien o różnych kolorach i romiarach.

 

Ponieważ różnice w cenie są nieduże, więc(chyba)- URZĘDOWSKI.

PS. Dzięki za namiary na producentów stolarki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Milewski miał super ekspozycję na targach budownictwa w Bielsku - doprawdy jestem zdziwiona.

My zdecydujemy się chyba na Wiktorczyka.

Znajomy ma takie okna i jest b. zadowolony(też oglądaliśmy w Bielsku). Do końca miesiąca ma promocję 20% lub 25% w zależności od wybranego radzaju -bardzo dobra oferta.

Przesłałam mai'lem prośbę o wycenę , otrzymałam po 1 dniu.

Napiszcie Amatorzy co wybraliście!

Mirku! Nie wiem skąd ziemię.

Mają budowć Tesco w Tarnowskich Górach - może z pola przy wykopach. Przy Minimalu była cała góra.

Albo z worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basiu na Śląsku się buduje dlatego mało odzywa się na Forum chyba,że w nagłej potrzebie.Dziś przeczytałam Twój post i jesteśmy dość bliskimi sąsiadkami ja buduję w okolicy Rybnika ale od strony Raciborza. Obenie na budowie nic się nie dzieje dlatego rzadko przeglądam Forum.Czasem odruchowo włączam loguję się ale natłok obowiązków zawodowych nie pozwala mi na poczytanie i napisanie czegoś.Trochę wypalił się mój zapał do budowy.Ciekawa jest jaki jest Twój etap.

Wiola

tak jak pisałam wyżej obecnie mamy dużo pracy i bardzo rzadko czytam Forum.

Ewa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ewo!

Buduję w Żorach, konkretnie w Rogoźnej (to 3 km w stronę Wodzisławia), jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego. Jesteśmy już wykończeni budową i w przyszłym roku chcemy skończyć. Jak Twój dom z bali?

Aziel!

Czy masz oczyszczalnię z drenażem rozsączającym czy inną?

Mam mało miejsca i biorąc pod uwagę wszystkie wymagane odległości od domu, od granicy i od drzew może mi braknąć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mam podpisaną umowę z Firmą na realizację w marcu przyszłego roku.Obecnie mam garaż murowany stan surowy /bez dachu/ i fundament bez wylewki pod dom.Mam dylemat czy robić teraz wylewkę czy zaczekać do marca ?? O ile dobrze kojarzę to budujesz gdzieś przy trasie Żory - Wodzisław.Ostatnio przed Świerklanami widziałam właśnie taki dom z bali. Masz może namiary na więźbę w okolicy.

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja w tym roku zrobiłam więcej niż zaplanowałam tzn. wyciągnęłam mury garażu i wypadałoby go przykryć dachem i w tym momencie synchronizacja robót się rozjechała. Naplanowo firma od bali miała mi zrobić więźbę na garażu i coś im czasu brak.Dlatego myślę, o wykonaniu więźby przez kogoś z okolicy.

pozdr. Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem już kiedyś na forum,ale nie otrz.odpowiedzi.Może teraz się uda.Jestem z okol.wrocławia i kilka miesięcy temu kupiłem projekt firmy ze Śląska a konkretnie http://www.PPPIK.COM.PL .MÓJ projekt nazyma się DUN.czy ktoś z was spotkał się z tymi projektami.a może budue ktoś taki dom.proszę was o opinie na temat tego projektu oraz pracowni.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...