Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

czy ktoś może polecić niedrogiego i szybkiego geodetę Z Tychów lub okolic?

Potrzebuję mapę do celów projektowych

Ile płaciliście za takie mapy? I ile czekaliście? Bo z tego co czytałem to ceny są 500-1000 zł ( w Tychach ponoć 800) a terminy tydzień do 2 miesięcy(!).

 

dzięki

KubaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś może polecić niedrogiego i szybkiego geodetę Z Tychów lub okolic?

Potrzebuję mapę do celów projektowych

Ile płaciliście za takie mapy? I ile czekaliście? Bo z tego co czytałem to ceny są 500-1000 zł ( w Tychach ponoć 800) a terminy tydzień do 2 miesięcy(!).

 

dzięki

KubaB

800zł to niemal standard, u geodety "po kosztach" to jest ok.250 zł tyle płaci

w geodezji a reszta to jego robota w "terenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuj wszystkim za odzew w sprawie mapy do celów projektowych

Znalazłem już kogoś, kto zrobi mi w ciągu dwóch tygodni i za konkurencyjną cenę (500 zł netto)

 

KubaB

 

KubaB ja takiego też chcę (potrzebuję zrobić mapkę w Urbanowicach). Jak możesz to proszę o namiary (mogą być na PW)

p.s. gdzie budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuj wszystkim za odzew w sprawie mapy do celów projektowych

Znalazłem już kogoś, kto zrobi mi w ciągu dwóch tygodni i za konkurencyjną cenę (500 zł netto)

 

KubaB

 

KubaB ja takiego też chcę (potrzebuję zrobić mapkę w Urbanowicach). Jak możesz to proszę o namiary (mogą być na PW)

p.s. gdzie budujesz?

 

Buduje w Czułowie (na sadach).

Namiar na geodetę wysyłam na priv.

pzdr

KubaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam drzewo w tartaku w Studzionce(koło Pszczyny),bo ten tartak polecał wykonawca -cena 10 tyś.-850zł impregnowane.Potem była wycena na Mikołowskiej 9tyś-700zł.Dzisiaj zamówiłam drzew2o w Koniakowie za 6500 zł+300zł transport.Jest różnica ?Drzewo bedzie sezonowane,impregnowane.Mam nadzieje ,że bedzie o.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KubaB napisał:

dziękuj wszystkim za odzew w sprawie mapy do celów projektowych

Znalazłem już kogoś, kto zrobi mi w ciągu dwóch tygodni i za konkurencyjną cenę (500 zł netto)

 

KubaB

 

Obawiam się, że to nie takie proste. Najpierw trzeba czekać na uzgodnienia branżowe z gazowni, wodociągów, elektrowni i telekomunikacji to trwa trochę więc termin 2 tyg. wydaje mi się mało realny. Może geodeta narysować mapę bez tych uzgodnień, ale wtedy ryzykuje. i ekipy budowlane natrafiając na różnice w dokumentacji i terenie przerywaja prace, a mapa traci ważność.

Quba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Jestem na etapie budowy ścianek kolankowych. Chcieliśmy kupować z zona kominy i system wentylacji grawitacyjnej, kiedy znów wrócił temat wentylacji mechanicznej. Chciałbym zapytać czy ktoś z okolic Gliwic, Rudy Śląskiej posiada już coś takiego i mógłby umożliwić zobaczenie tego na "własne oczy" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...