Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W temacie tartaków - szukam tartaku na południu Polski, który byłby w stanie wykonać filary drewniane podtrzymujące ganek o średnicy min. 50 cm i długości 3 m. Złożyłem zamówienie u Olczyka, ale na razie nie mają takich grubych drzew, a ja za ok. 1-2 tyg. będę te filary potrzebował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kochani, katastrofa! Oddam rękę księżniczki i pół dowolnie wybranego królestwa za informację, gdzie na terenie Śląska można nabyć poroterm 25???? 30 również wchodzi w grę. Zależy mi na realnym terminie (jak najszybciej), a póki co - składy nie mają w tej kwestii dobrych wieści. Nawet pan Wiesław jest bezradny, choć wydaje się, że to niemożliwe.... :cry: :cry: :cry: Lista kolejkowa za pół roku mnie nie satysfakcjonuje.

Pozdrawiam

Karpatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam drzewo w tartaku w Studzionce(koło Pszczyny),bo ten tartak polecał wykonawca -cena 10 tyś.-850zł impregnowane.Potem była wycena na Mikołowskiej 9tyś-700zł.Dzisiaj zamówiłam drzew2o w Koniakowie za 6500 zł+300zł transport.Jest różnica ?Drzewo bedzie sezonowane,impregnowane.Mam nadzieje ,że bedzie o.k.

 

 

 

Czy można również prosić o namiar na ten tartak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kochani, katastrofa! Oddam rękę księżniczki i pół dowolnie wybranego królestwa za informację, gdzie na terenie Śląska można nabyć poroterm 25???? 30 również wchodzi w grę. Zależy mi na realnym terminie (jak najszybciej), a póki co - składy nie mają w tej kwestii dobrych wieści. Nawet pan Wiesław jest bezradny, choć wydaje się, że to niemożliwe.... :cry: :cry: :cry: Lista kolejkowa za pół roku mnie nie satysfakcjonuje.

Pozdrawiam

Karpatka

Jest katastrofa z ceramiką, MAXów i Porotermu nie znajdziesz!

Wlasciwie wszyscy znajomi zmieniaja projekty na beton komórkowy bo to jeszce jest dosyc latwo dostepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...