Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć wszystkim.Planuje rozpocząć budowę domu w lipcu a nie mam jeszcze firmy budowlanej.Jak ktoś może polecić jakąś sprawdzoną i niedrogą firmę to będę wdzięczny.Budowa w okolicy Gliwic.

 

 

 

...dla zainteresowanych ekipa budowlana z okolic Gliwic.

..moge zaproponowac kogos kto nie jest tani ale buduje dobrze..i tylko raczej do stanu surowego zamknietego ale za to z szambem, drenazem, deszczowka i brukiem....mozna jeszce zobaczyc dwa domu w stanie surowym otwartym budowane przez tego Pana w okolicach Gliwic.

jesli ktos jest zainteresowany to moge podac kontakt na priv

 

pozdrooo

 

D./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar zacząć w połowie roku w Knurowie, lecz już rozglądam się za sklepami i materiałami (chcę już trochę kupić bo wszystko drożeje i jest długie oczekiwanie). Dlatego gdyby ktoś z forumowiczów mógł polecić mi coś w okolicach Gliwic bliższych lub dalszych na początek - tzn porotherm 30 P+W,

bloczki fundamentowe - byłbym bardzo wdzięczny.

Generalnie chodzi mi o względnie tanie hurtownie/sklepy z którymi się dobrze współpracuje.

 

THX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za podpowiedzi o ekipach budowlanych

a co hurtowniach z materialam budowlanymi to znajomy polecił mi firme Gaja w Myslowicach i rzeczywiscie z bardzo wielu w okolicy mimo ze nie najblizej mnie,to dostałem najtaniej, no chyba ze nie mam sily perswazji. Cen z Gaji na wiekszość materiałów i ścienny i dachowych nikt nie przebił :) porotherm30 P+W jak zamawialem przed podwyżką tzn srodek lutego 4.8,- chyba nie tak źle, a może i się mylę? bloczki fundamentowe zapytaj w Rybniku PREFROW.. tam kupowałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam LUBAR z Rybnika, zmusili mnie ;) żebym kupił materiał w lutym .. ile zaoszczędziłem, nie ma co mówić , do tego mam materiał.

 

Aha.. jeśli ktoś chce się spokojnie budować i planuje ceramikę, z tego co mi mówiono chyba jednak warto przemyśleć beton komórkowy - jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar zacząć w połowie roku w Knurowie, lecz już rozglądam się za sklepami i materiałami (chcę już trochę kupić bo wszystko drożeje i jest długie oczekiwanie). Dlatego gdyby ktoś z forumowiczów mógł polecić mi coś w okolicach Gliwic bliższych lub dalszych na początek - tzn porotherm 30 P+W,

bloczki fundamentowe - byłbym bardzo wdzięczny.

Generalnie chodzi mi o względnie tanie hurtownie/sklepy z którymi się dobrze współpracuje.

 

THX.

bloczki betonowe - w Knurowie dwóch producentów- ZPB na Wisona, Prefrem na kopalni dalej to w Rudach Racib., a poza tym Lubar, Budozbyt

Hurtownie/ sklepy to znowu na Wilsona, na Koziełka, w Gierałtowicach (Smolnik)

a dalej znowu Lubar, Budozbyt w Rybniku, i kilka w Gliwicach np. Buster, Sagapol i.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kochani, katastrofa! Oddam rękę księżniczki i pół dowolnie wybranego królestwa za informację, gdzie na terenie Śląska można nabyć poroterm 25???? 30 również wchodzi w grę. Zależy mi na realnym terminie (jak najszybciej), a póki co - składy nie mają w tej kwestii dobrych wieści. Nawet pan Wiesław jest bezradny, choć wydaje się, że to niemożliwe.... :cry: :cry: :cry: Lista kolejkowa za pół roku mnie nie satysfakcjonuje.

Pozdrawiam

Karpatka

 

Karpatko masz już ten materiał???

Mam namiary na skład gdzie jest 30 za 7 zł i mają na stanie sporo.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kochani, katastrofa! Oddam rękę księżniczki i pół dowolnie wybranego królestwa za informację, gdzie na terenie Śląska można nabyć poroterm 25???? 30 również wchodzi w grę. Zależy mi na realnym terminie (jak najszybciej), a póki co - składy nie mają w tej kwestii dobrych wieści. Nawet pan Wiesław jest bezradny, choć wydaje się, że to niemożliwe.... :cry: :cry: :cry: Lista kolejkowa za pół roku mnie nie satysfakcjonuje.

Pozdrawiam

Karpatka

Karpatko masz już ten materiał???

Mam namiary na skład gdzie jest 30 za 7 zł i mają na stanie sporo.

pozdrawiam

Mam!

Poszukiwaną 25 za mniej niż 7 zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kochani, katastrofa! Oddam rękę księżniczki i pół dowolnie wybranego królestwa za informację, gdzie na terenie Śląska można nabyć poroterm 25???? 30 również wchodzi w grę. Zależy mi na realnym terminie (jak najszybciej), a póki co - składy nie mają w tej kwestii dobrych wieści. Nawet pan Wiesław jest bezradny, choć wydaje się, że to niemożliwe.... :cry: :cry: :cry: Lista kolejkowa za pół roku mnie nie satysfakcjonuje.

Pozdrawiam

Karpatka

Karpatko masz już ten materiał???

Mam namiary na skład gdzie jest 30 za 7 zł i mają na stanie sporo.

pozdrawiam

Mam!

Poszukiwaną 25 za mniej niż 7 zł:)

 

daj namiar proszę!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie namiary na hurtownie gdzie maja i w jakiejs rozsadnej cenie porotherm 25 bo wszedzie maja powyzej 8,20 :(

 

porotherm 30 mieli w sagapolu za 6,30 ale czy jeszce jest to nie wiem

 

szukam tez taniego blaszka

 

prosze o info

 

Pozdrawiam

 

marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...