Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Szanowni Forumowicze chcę Was ostrzec przed korzystaniem z usług firmy SOB-DREW z Jankowic. Zleciłem wykonanie schodów drewnianych, drzwi wewnętrznych, drzwi "po wejściowych", parapetów i progów. Montaż zamówionych schodów rozpoczął się w lutym, a drzwi w marcu. Do tej chwili żadna z prac nie została zakończona (co blokuje dalsze prace wykończeniowe, a już musiałem wprowadzić się do domu) oczywiście pieniądze pan Sobik (właściciel) tak pilnie ich potrzebował, że "wyżebrał" ode mnie w 90% kwoty. Szczegóły wraz z dokumentacją fotograficzną na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktoś może mi pomóc- czy na szkody górnicze 1 kat. powina być podsypka z piasku pod fudamenty?? Jakie warunki powinna spełniać ziemia?? u mnie jest bardzo podmokły teren mam zrobiony drenaż wokół domu-Czy może mi ktoś okrelić warunki przy których nie trzeba robić podsypki z piasku pod chudziaczkiem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował fachowca od bram wjazdowych to mogę polecić fachowca z okolic Gliwic.Bierze to na fuchę bez faktury ale robi naprawdę tanio i solidnie.W moim przypadku brama wykonana z profila i sztachetek drewnianych miała w firmie kosztować ok.2300 a fachowiec skasował 1400zł. za identyczną bramę.Kontakt na priv. :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich szczególnie z Tychów i okolic

 

Działkę już mam :D zakupioną.

Do końca roku będzie sobie jeszcze rolnik korzystał z darów Matki Ziemi (działka jest budowlano-usługowa nie rolna).

 

Od przyszłego roku, na wiosnę może trochę później zamierzam rozpocząć budowę Rozety z pracowni Domena z Wrocławia.

 

Czy jesteście w stanie polecić sprawdzonego Kierownika Budowy oraz Ekipę Budowlaną (najlepiej w rozsądnych cenach)? Mam sporo czasu, praktycznie rok, więc może właśnie u któregoś/którejś z Was skończą i mogliby zacząć u mnie?

 

Roobsoonx z Tychów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!

U mnie ma stać stan surowy zamknięty w sierpniu- więc jeśli wszystko będzie ok to wtedy mogę Cię zaprosić na budowę i polecić ekipę- jak na razie to jest ok ale wolę nie zapeszać ( moja ekipa zajmuje się też materiałami-kompleksowo :)

Mam też inspektora -może być u Ciebie kierownikiem- na razie też jak najbardziej ok -ale u mnie to dopiero kończą fundamenty więc za dużo doczynienia z nimi nie miałam więc wolę się wstrzymać do sierpnia :) to tylko kilka miesięcy wkońcu!

Budowa na Czułowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich szczególnie z Tychów i okolic

 

Działkę już mam :D zakupioną.

Do końca roku będzie sobie jeszcze rolnik korzystał z darów Matki Ziemi (działka jest budowlano-usługowa nie rolna).

 

Od przyszłego roku, na wiosnę może trochę później zamierzam rozpocząć budowę Rozety z pracowni Domena z Wrocławia.

 

Czy jesteście w stanie polecić sprawdzonego Kierownika Budowy oraz Ekipę Budowlaną (najlepiej w rozsądnych cenach)? Mam sporo czasu, praktycznie rok, więc może właśnie u któregoś/którejś z Was skończą i mogliby zacząć u mnie?

 

Roobsoonx z Tychów

ekipę mogę polecic z czystym sumieniem tylko nie wiem czy na Tychy się wybiorą budują w okolicach Będzina od 3 lat. Górale. Żadnych zastrzerzeń nie mam do ich pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Szanowni Forumowicze chcę Was ostrzec przed korzystaniem z usług firmy SOB-DREW z Jankowic. Zleciłem wykonanie schodów drewnianych, drzwi wewnętrznych, drzwi "po wejściowych", parapetów i progów. Montaż zamówionych schodów rozpoczął się w lutym, a drzwi w marcu. Do tej chwili żadna z prac nie została zakończona (co blokuje dalsze prace wykończeniowe, a już musiałem wprowadzić się do domu) oczywiście pieniądze pan Sobik (właściciel) tak pilnie ich potrzebował, że "wyżebrał" ode mnie w 90% kwoty. Szczegóły wraz z dokumentacją fotograficzną na priva.

 

cwaniaki z pekaesu, potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Nie wiem czy pytacie o okna drewniane Wiktorczyk z Czarkowa k/Pszczyny ( w centrum Pszczyny tez jest WIktorczyk,ale nie polecam)

Mmy okna z Czarkowa bedzie w listopadzie 2 lata i jesteśmy Bardzo zadowoleni, ale niestety maja odległe terminy .

Ponawiam prośbę o humus.....zabrakło nam i sąsiadom , może ktoś wie gdzie w poblizu Siemianowic, Chorzowa lub okolic można zdobyć ziemię pod trawniczek...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika kiedy zabieracie sie za wykanczanie??

bo tam ostatnio u was cisza :)

jak bedziesz miala jakies polecane ekipy ddo wykonczeniowki to daj znac :)

ile tzreba czekac na okna z Pszczny??

 

pozdrawiam

 

Marta

Ja też od Wiktorczyka z Czarkowa

za wykańczanie zabieramy się ... hmmm dobre pytanie

tydzień temu zrobili nam POS, 1 maja jestem umówiona ze stolarzem na pomiar parapetów drewnianiych, on też robi nam blaty do łazienek, schody- może drzwi, później na pewno komody itp. Mam dobry namiar na gościa od szaf- robił u znajomych wyszły super- mogę też polecic tego stolarza, choć na Śląsk przyjeżdża niechętnie bo jest z Krakowa- robił wszystko co z drewna ma w domu brat Sebastiana i dlatego nie szukałam nikogo innego. Tylko z terminami u niego trochę trudno

Co do terminów u Wiktorczyka to zamawialiśmy dokładnie 27 grudnia, a termin wtedy nam podany na montaż to 10 kwietnia. Okna były przed terminem tylko my byliśmy niegotowi, bo chcieliśmy zgrać montaż oknien z bramą garażową. Przechowali nam onka w magazynie. Z perspektywy czasu strasznie cieszymy się, że nie zdecydowaliśmy się na Urzędowskiego. Tam pewnie jeszcze czekalibyśmy na nasze okna na świat:)

Niestety na razie wciąż szukamy gkazurnika- bo jak już jakiś się znajdzie to coś nie gra nam jub jemu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika a ten namiar co ci dalam?? Nie chce przyjezdzac czy zawalony??

 

Robicie blaty drewniane w lazience?? nie boisz sie ze sie to rozejdzie?

 

Ponoc Urzedowski sie troche oprawil z terminami :) Ja ciagle mam dylemat czy nie za duzo jest roboty z drewnianymi oknami, smarowanie przy myciu, potem co 2-4 lata malowanie.

 

To ten od blatow robi tez meble?? Ciekawe ile wychodza takie komody , jak probowalam dzwonic po stolarzach o prosta komode z drewna to ceny byly z komosu niestety.

 

Pozdrawiam

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...