Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Budujemy dom wg. projektu PPPik - projekt SZM, który powstał na

bazie DAB-a przy naszym "współudziale",ale zawsze można coś po-

-prawić, ulepszyć. Ale pracownia jest OK. My w sobotę skończyli-

-śmy układać dachówkę. teraz tylko posprzątać i byle do wiosny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie w okolicach Gliwic można kupić bruk (kostkę) granitowy. Przymierzam się do kupienia czegoś takiego jako materiał na obrzeża ścieżek, tarasu ziemnego i chodników. Cenę znam :smile:, ale walory estetyczno-użytkowe IMHO przeważają szalę na korzyść.

Taka mała informacja dla zainteresowanych uchylnymi bramami garażowymi. Normstahl ma promocję na ocieplenie (1 zl) do tych bram. Jak ktoś ma dylemat, to proponuję sobie porównać wykonanie ich bramy z np. uchylnym Hormannem (sprężyny, stelaż pod sufitem). Ja za ocieploną bramę dałem 1274 zł brutto, jestem zadowolony i gorąco polecam. Jedyny mankament, to fakt, że producent nie nadąża zaspokoić popytu i trzeba dosyć długo czekać. Szczegóły promocji są na stronach WWW Normstahla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze między Gliwicami a Rybnikiem jest kilka małych składzików z "osprzętem ogrodowym". Tam znajdziesz kostkę granitową. Jednak najlepiej poszukać u wykonawców miejskich chodników lub w zarządach dróg miejskich etc. i kupić używaną. Taniej a to samo. Na wykończenia napewno coś wygrzebiesz.

 

Aha..

Zaktualizowałem swoją stronkę - aktualny stan - zapraszam

http://www.powernet.com.pl/~mirek/priv/

Mirzaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa krytyki i słowa uznania. Muzyczka, taka jaka mi się podobała a nie miała 250kB. Webmajstrem nie jestem ale z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej - tak więc jeszcze jakieś 150lat i odiągne poziom flesh'a i Javy ;->

 

Mirzaw

 

Aha, właśnie kupiłem coś co spowoduje, iż dom - mimo że jeszcze nie zamieszkany (nowy plan pięcioletni przewiduje że zamieszkam na wiosnę) stanie się jakby żywy. Zapraszam na stronę lub do oglądania oryginału (jak kto wie gdzie) za jakieś 15 dni.

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

Leszek

drzewo na więźbę kupowałem na wiosnę 2000r. dosyć daleko, bo

w Ostrowcu Świętokrzyskim ceny jeżeli dobrze pamiętam to:

krokwie 650, łaty 530, deski 390. Te drzewo to sosna, ale wg

dekarzy sosną cały czas "kręci", wg. cieśli najlepiej drzewo

nizinne, bo z gór jest "rzadkie".Co do jakości to mogło być lepsze, przedewszystkim łaty. Nam więźbę robił wujek żony z Żernicy więc cena była trochę promocyjna do tego myśmy byli

pomocnikami. Dachówkę mamy z Robena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...