Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w związku z brakiem materiałów budowlanych, zwolniły mi się dwa terminy na wykonanie instalacji,

rzecz do przemyślenia :lol:

 

a można się zapisać z rocznym wyprzedzeniem :lol:

poważnie mówię (piszę)

zaczynam dopiero w czerwcu, ale u dobrych fachowców trzeba zapisać się duuużym wyprzedzeniem, no to chciałam się zapisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są jeszcze jakieś działki w okolicach Gliwic do kupienia? upierałam się na Szałsze i zamiast mieszkać juz w wymarzonym domu to ciągle szukam działki, niestety mój zakup działki w szałszy się nie udał, byłam zwodzona prawie przez 2 lata przez właściciela gruntu :evil: , ceny poszły kosmicznie w góre i do tego nie można nic fajnego kupić. Błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!! Jeśli ktoś wie gdzie są jakieś działki w cichych, zielonych okolicach Gliwic to błagam dajcie znać, jestem na skraju rozpaczy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

Spróbuj w Czechowicach ( tych Gliwickich) , lub jakieś 4-5 km dalej w Pyskowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że już wkrótce wpis "Gliwice" będę mogła zamienić na "Mikołów". Najpierw też optymistycznie szukaliśmy działki w okolicach Gliwic, ale doszliśmy do tych samych wniosków, co i Ty (szczegóły w dzienniku). Ostatecznie budujemy w Paniowach i nie żałujemy. Okolica jest super.

Powodzenia!

Karpatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żal??? Mieszkam na typowym blokowisku - DOCZEKAĆ SIĘ NIE MOGĘ!!! :D :D :D

Jeśli chodzi o działki, to już to pisałam: najlepiej samemu zrobić objazd i popytać gospodarzy. Kiedy kupowaliśmy działkę, Paniowy wcale nie były na topie. Teraz jest to jeden wielki plac budowy i wcale się ludziom nie dziwię. Generalnie polecam Mikołów niezależnie od dzielnicy - wszędzie blisko.

A tak przy okazji: na jakim etapie jesteś i gdzie? Szukasz materiałów i działki, czy też trochę się pogubiłam?... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzialke juz mam w Rogozniku, totalna wiocha a ja jestem miastowa, cale zycie mieszkam w Gliwicach, to miasto znam wiem jak sie poruszac, zawsze marzylo mi sie miszkac w okolicach Gliwic ale mnie na to nie stac. Myslalam o poszukaniu czegos w zasiegu czerwonego autobusu zbey dzieci mialy jak dojechac do szkoly, no nie udalo sie. Maz pracuej w Bedzinie wiec od biedy wypadl nam ten Rogoznik. Ale jesli nie wbilismy lopaty to ciagle szukam :)

 

Lada dzien dostaniemy pozwolenie. Materialy w wiekszosci mamy zaklepane tzn bloczki fundamentowe, stal, porotherm, terive, braasa. Tylko ciagle mam ten dylemat czy dobrze robie przenoszac sie na taka wioche.

 

Ja tez mieszkam na blokowisku , nie cierpie tego miejsca ale Gliwice to nie tylko blokowiska wiec moje pytanie bylo w sensie zalu za miejscem a nie za blokiem :) Gdzie dokladnie teraz mieszkasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopernik... i wszystko jasne :(

Może przesadzam, bo w sumie i tak jestem mile zaskoczona. Generalnie jednak klimaty wielkomiejskie nie są dla mnie. Oczywiście, mówię o miejscu do mieszkania. Do pracy jak najbardziej, stąd konieczność znalezienia odpowiedniego miejsca. Mam nadzieję, że po latach stwierdzimy, że był to najlepszy z możliwych wyborów. Dzieci będą wprawdzie jeździć do szkół w Mikołowie (w Paniowach jest tylko podstawówka), ale za to są to szkoły na niezłym poziomie. Optymistycznie zakładam, że szelmy będą chciały się uczyć.

A w sprawie działki pogadaj ze Slawkinem. On buduje w Borowej Wsi i o ile dobrze zrozumiałam - obok niego jest coś wolnego (mam nadzieję, że się nie mylę). To też super okolica, a jeszcze bliżej Gliwic. Mogłabyś też przejechać się do Chudowa i pogadać z miejscowymi. W ciągu jednego dnia w ten sposób namierzyliśmy tam kiedyś 4 działki!

A gdzie Ty mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...