Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zubrzyk/Trynek wiec tez nie najciekawiej :)

 

Moze w ten weekend uda nam sie wyrwac. Rozumiem ze u was to wszytsko juz wykupione? :)

 

Jestem zauroczona opowiescia o rozkladaniu marchewki dla zajaczka na swieta , w zyciu nie slyszalam czegos takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kupował ktoś z was może ostatnio cement i piasek płukany ( szary ) ? Pytam bo koncze za niedługo zabudowe poddasza i powoli szykuje sie na wylewki, a tu ostatnio ide przez dział budowlany w moim ulubionym sklepie Castoramie, a tu pustki z cementem :) Zastanawiam sie czy bedzie jakiś problem z tym piachem i cementem ? U was tez takie dziwy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludziska i dołączam się do grupy budującej.

Czuchów - C116

 

Potrzebuję w zasadzie na już zbrojarza. Macie kogoś taniego i solidnego

 

 

Pozdr

Wiola i Arek

 

Witam Sąsiadkę :)))) Coraz więcej nas z Czułowa jak miło i swojsko się robi :))

Jak dobrze pamiętam jeszcze by się ktoś znalazł z Czułowa :)

Ja się buduję po sąsiedzku na Mąkołowcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Śląsk! :)

 

Obserwuję Was już od dłuższego czasu "z ukrycia", ale postanowiłam się w końcu ujawnić :)

Zaczynamy budowę mam nadzieję że już niebawem. W tej chwili czekamy na pozwolenie. Mamy już kierownika budowy, ale co do ekipy to nie na 100% niestety więc gdyby ktoś z Szanownego Towarzystwa miał jakieś namiary na sprawdzoną ekipę to byłabym dozgonnie wdzięczna :)

 

Gdyby ktoś był chętny to mam namiary na garaże budowlane (blaszak II kat.) za 1100 zł z transportem i montażem :)

 

Mam nadzieję, że zostane przyjęta do Waszego grona :)

 

Pozdrawiam :)

 

Ps. Budowa - Łaziska Dolne

Nie obyło się bez wpadki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są jeszcze jakieś działki w okolicach Gliwic do kupienia? upierałam się na Szałsze i zamiast mieszkać juz w wymarzonym domu to ciągle szukam działki, niestety mój zakup działki w szałszy się nie udał, byłam zwodzona prawie przez 2 lata przez właściciela gruntu :evil: , ceny poszły kosmicznie w góre i do tego nie można nic fajnego kupić. Błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!! Jeśli ktoś wie gdzie są jakieś działki w cichych, zielonych okolicach Gliwic to błagam dajcie znać, jestem na skraju rozpaczy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

Spróbuj w Czechowicach ( tych Gliwickich) , lub jakieś 4-5 km dalej w Pyskowicach

My znaleźliśmy fantastyczne działki w Nieborowicach, czysto, cicho i zielono. Do Gliwic 10 min. do autostrady 5 min. Wpisz w gratce "Nieborowice" są ogłoszenia z wczoraj, działki nieduże 700-800 m2 ale jak dla mnie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...