Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z informacji dziś pozyskanych: jeśli ktoś nieśmiało myślał o drzwiach Wiktorczyka (tego z Czarkowa, nie z Pszczyny!), to uprzejmie informuję, że terminy które dziś usłyszałam mnie zabiły: drzwi zewnętrzne - realizacja grudzień, wewnętrzne - luty. Okna nieco wcześniej - wrzesień, ale w momencie zamówienia wpłata 40 % zaliczki...

Pozdrówko

Karpatka

Mamy okna Wiktorczyka zamówione w grudniu- montaż nastapił 27 kwietnia- zaliczka wówczas też 40%. nad drzwiami się zastanawialiśmy, ale model który u nich wybraliśmy to "skóra śiagnięta" z Dewro, a w Dewro 3 tys. taniej. Natomiast nasz stolarz zrobi je jeszcze 2 tys. taniej więc wybór był prosty. Na razie dostaję szału na myśl o łazienkach- nadal nie mam glazurnika :x

 

a masz juz te drzwi ? to są wewn. czy zewn., bo szukam stolarza do drzwi wewn. Mam glazurników, ale jeszcze nie mogę polecić, bo jeszcze nie zaczęli robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz kilka stron wczesniej chyba ktos chcial odsprzedac

 

na allegro jest jakas firma co sprzedaje blaszaki za 1500 i cos tez taniej z 2 gatunku

 

http://allegro.pl/item192262763_garaz_wiaty_garaze_blaszak_wiata_blaszaki.html

 

 

wielkie dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska :D

Usiłuję kupić blaszany garaż, taki najzwyklejszy na budowę, czy jakąś wiatę...i nic.

Albo ceny z kosmosu, albo trzeba czekać miesiąć, ratujecie... :roll:

 

PS. Jestem z Zawiercia

 

Wysłałam Ci na priva namiary na garż za 1100 :)

 

pozdrawiam :)

 

 

Bóg zapałać dobra kobieto :wink: :lol:

Zamówiłam, :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, coś piszę, ale pora się oficjalnie przedstawić. Kupiliśmy nowy dom, niestety szeregówkę i zaczynamy ją wykańczać. Mam nadzieję, że siebie nie wykończymy przy okazji :p . Domek mamy w Mikołowie blisko granicy z Wyrami. Dzisiaj tak na prawdę zaczęło się coś dziać, weszli kafelkarze. Straaasznie się cieszę, ale i jestem przerażona, bo wchodzą 2 tygodnie wcześniej i jeszcze mam kupę rzeczy nie przemyślanych, na pierwszy ogień idą podwieszane sufity w kuchni i holu. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, coś piszę, ale pora się oficjalnie przedstawić. Kupiliśmy nowy dom, niestety szeregówkę i zaczynamy ją wykańczać. Mam nadzieję, że siebie nie wykończymy przy okazji :p . Domek mamy w Mikołowie blisko granicy z Wyrami. Dzisiaj tak na prawdę zaczęło się coś dziać, weszli kafelkarze. Straaasznie się cieszę, ale i jestem przerażona, bo wchodzą 2 tygodnie wcześniej i jeszcze mam kupę rzeczy nie przemyślanych, na pierwszy ogień idą podwieszane sufity w kuchni i holu. Pozdr.

 

Dlaczego niestety?? :o :roll:

Lepszy rydz niż nic :wink:

 

Będie dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, coś piszę, ale pora się oficjalnie przedstawić. Kupiliśmy nowy dom, niestety szeregówkę i zaczynamy ją wykańczać. Mam nadzieję, że siebie nie wykończymy przy okazji :p . Domek mamy w Mikołowie blisko granicy z Wyrami. Dzisiaj tak na prawdę zaczęło się coś dziać, weszli kafelkarze. Straaasznie się cieszę, ale i jestem przerażona, bo wchodzą 2 tygodnie wcześniej i jeszcze mam kupę rzeczy nie przemyślanych, na pierwszy ogień idą podwieszane sufity w kuchni i holu. Pozdr.

 

Dlaczego niestety?? :o :roll:

Lepszy rydz niż nic :wink:

 

Będie dobrze :lol:

 

A no niestety, bo marzył mi sie wolnostojacy z duza dzialeczka i jak Was czytam to, az mnie zazdrosc bierze... ale masz racje, lepszy rydz niz nic :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji dziś pozyskanych: jeśli ktoś nieśmiało myślał o drzwiach Wiktorczyka (tego z Czarkowa, nie z Pszczyny!), to uprzejmie informuję, że terminy które dziś usłyszałam mnie zabiły: drzwi zewnętrzne - realizacja grudzień, wewnętrzne - luty. Okna nieco wcześniej - wrzesień, ale w momencie zamówienia wpłata 40 % zaliczki...

Pozdrówko

Karpatka

Mamy okna Wiktorczyka zamówione w grudniu- montaż nastapił 27 kwietnia- zaliczka wówczas też 40%. nad drzwiami się zastanawialiśmy, ale model który u nich wybraliśmy to "skóra śiagnięta" z Dewro, a w Dewro 3 tys. taniej. Natomiast nasz stolarz zrobi je jeszcze 2 tys. taniej więc wybór był prosty. Na razie dostaję szału na myśl o łazienkach- nadal nie mam glazurnika :x

 

a masz juz te drzwi ? to są wewn. czy zewn., bo szukam stolarza do drzwi wewn. Mam glazurników, ale jeszcze nie mogę polecić, bo jeszcze nie zaczęli robic...

drzwi jeszcze nie mam i jeszcze długo mieć nie będę- dopiero zamówił materiał ale z drzwiami nam się nie spieszy. Mam za to na 80% glazurnika huuurrrraaaa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

Parkiet. FHU. Tuszewicki R.

tel. 0 32 329 81 13, 43-100 Tychy, Wschodnia 76

Jak ktoś chce zobaczyć jego robotę to zapraszam do restauracji w katowickim Altusie: parkiet przemysłowy lapacho na chemii Bona. Mistrzostwo świata.

zamowilismy lapacho ale w wiekszych klepkach . wiele czytalam, ze niestabilny i wciaz sie zastanawiam czy go odebrac- boje sie tych szpar choc zaden inny nie podoba mi sie tak bardzo- chcetnie zobacze prace parkieciarza bo ten parkiet wymaga podobno wyjatkowo fachowej reki. Mozna wiedziec jak sie ceni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...