Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na forum znalazłem informacje jak to wszyscy tanio kupuja thuje... Czy mogę prosić o jakiś konkretny namiar ?? Bo to co do tej pory znalazłem to ok 100% drożej niż ceny jakie podają forumowaicze. :-?

Najchętniej oczywiście z woj. śląskiego. :D

mój sąsiad ma szkółkę drzew na stronie sa ceny- nie mam porównania więc nie wiem czy jest tani

http://www.wolny.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monika wiele osob polecalo Forest-Natura, on jest ze Slaska ale nie robi w gips kartonach tylko w porzadnych materialach, robi wg projektu twojego albo swojego jest tu pare jego kominkow mozesz poogladac we wnetrzach. Tylko nie sa to najtansze pewnie kominki.

 

Oh jak sie ciesze ze przecierasz szlaki dobrych wykonawcow :) my tez sie szykujemy na drewno w salonie :)

 

 

Pozdrawiam

 

Marta

dziękuję- a co oprócz k-g daje sie na kominki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika wiele osob polecalo Forest-Natura, on jest ze Slaska ale nie robi w gips kartonach tylko w porzadnych materialach, robi wg projektu twojego albo swojego jest tu pare jego kominkow mozesz poogladac we wnetrzach. Tylko nie sa to najtansze pewnie kominki.

 

Oh jak sie ciesze ze przecierasz szlaki dobrych wykonawcow :) my tez sie szykujemy na drewno w salonie :)

 

 

Pozdrawiam

 

Marta

dziękuję- a co oprócz k-g daje sie na kominki??

kafle, klinkiery, piaskowce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika wg tego co mi napisal: "wykonuję kominki z mas szamotowych. które potrafią akumulować dużą ilość ciepła uciekającą normalnie "w komin". Jako materiałów izolacyjnych używam płyt wermikulitowych, krzemianowo-wapniowych i innych. Trwałość takiego kominka jest o wiele większa niż GK, który po kilku latach zaczyna się kruszyć, nawet jeśli jest izolowany wełną. "

 

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika wg tego co mi napisal: "wykonuję kominki z mas szamotowych. które potrafią akumulować dużą ilość ciepła uciekającą normalnie "w komin". Jako materiałów izolacyjnych używam płyt wermikulitowych, krzemianowo-wapniowych i innych. Trwałość takiego kominka jest o wiele większa niż GK, który po kilku latach zaczyna się kruszyć, nawet jeśli jest izolowany wełną. "

 

 

Marta

no dziękuję- jako budująca baba niewiele o takich słyszałam, a i na oczy nie widziałam ale jak fachura to pewnie ma rację :D

 

Forest- Natura- zajrzyj proszę na skrzynkę M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie stałych i mniej stałych bywalców :) .

Właśnie zaczynamy drugą już w naszym krótkim życiu przygodę z budową domu. Drugą bo pierwszy dom zdąrzyliśmy już sprzedać ;). Narazie brniemy przez morze papierków, ale we wrześniu chcemy już ruszyć z kopyta.

Potrzebą chwili jest obecnie utwardzenie drogi dojazdowej do naszego przyszłego rancho i dlatego szukamy czystego gruzu w dużych ilościach bo drogi też mamy kawałek :) .

Dzięki z góry za pomoc.

Pozdrawiamy budujących w naszym rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponieważ budowa zajmuje mi 150% wolnego czasu - dotąd głównie czytałam forum. Obecnie wykończeniówka nabiera tempa w związku z czym pilnie poszukuję dobrej jakości a nie powalających cenowo :

 

1. Wykonawcy balustrad schodowych + balkonowych (drewno)

2. Kogoś od ogrodzeń (wymarzony model: słupki z klinkieru a między nimi "sztachetki" drewniane, w tym brama wjazdowa)

3. Brukarza

4. Stolarza do szaf zabudowanych, zabudowy garderoby itp.

 

5. Gdzie niedrogo (i szybko) kupię zewnętrzne parapety - mają być zwykłe, blaszane, ciemnobrązowe?

6. Gdzie tanio kupić drewno do kominka (na przyszły sezon)?

 

Budowa w okolicach Gliwic

 

Z góry dziękuję za dobre namiary i serdecznie pozdrawiam,

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponieważ budowa zajmuje mi 150% wolnego czasu - dotąd głównie czytałam forum. Obecnie wykończeniówka nabiera tempa w związku z czym pilnie poszukuję dobrej jakości a nie powalających cenowo :

 

1. Wykonawcy balustrad schodowych + balkonowych (drewno)

2. Kogoś od ogrodzeń (wymarzony model: słupki z klinkieru a między nimi "sztachetki" drewniane, w tym brama wjazdowa)

 

6. Gdzie tanio kupić drewno do kominka (na przyszły sezon)?

 

Budowa w okolicach Gliwic

 

Z góry dziękuję za dobre namiary i serdecznie pozdrawiam,

Dorota

http://www.malro.pl/

PS. napewno nie najtaniej :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles - serdecznie dziękuję :)

Rozumiem, że skoro cenowo to niekoniecznie piorunująca oferta, to polecasz ich jakość?

Kupowałeś tam może to drewno suszone? To nie tylko chwyt reklamowy?

 

Dorota

dla mnie za daleko, bliżej mam do lasu 8)

ja tam jeszcze nic nie kupowałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...