Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drodzy Krajanie!

 

Właśnie przed chwilą usłyszałam w radyjku lokalnym taką informację: Jopek w Sierakowicach w okresie do 08.03 obniża cenę swoich produktów o 40% dla pierwszych 100 którzy się zgłoszą, w następnym tygodniu o 35%.Całkiem sporo moim zdaniem, może warto sprawdzić?

(Wiem że robią ciepłą ceramikę o nazwie Termomur, dachówki i płytki elewacyjne, nie wiem czy coś jescze.)

My nie skorzystamy, bo jesteśmy dopiero na etapie adaptacji projektu i jeszce w tym sezonie nie zaczynamy budowy :sad:, ale może komuś się przyda...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-07 11:51, rafi27 wrote:

RODACY:

Może zwrócimy się do Muratora o zoorganizowanie spotkanie wszystkich śląskich budowalańców, tak jak to jest w innych miastach??? Co Wy na TO!!!!!!!!

Rafi to my musimy się skrzyknąć i zorganizować coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za :wink:

To należałoby ustalić czas i miejsce akcji

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-03-09 18:27 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi27, jeżeli chodzi o składy budowlane, moje doświadczenia z Dekorgipsem w Tychach są bardzo złe. Długie terminy realizacji, rabaty prawie żadne, transport - tu dziwna mina obsługi - najlepiej własny, najwyżej mogą oni ale odpłatnie i przy okazji jak będzie samochód czyli o ustaleniu terminu nie ma mowy. Poszedłem do sąsiadów, czyli Buildera i tam wszystko bez problemu. Fachowa pomoc, rabaty bardzo porządne, transport prawie za darmo i zawsze idzie ustalić termin tak aby mi pasowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Chyba też nie skorzystam z poropozycji JOPKA, bo dopiero zamierzam kopać jak puszczą mrozy.

 

Jak sądzicie kiedy wreszcie będziemy mogli ruszyć do akcji. JA MAM JUŻ DOŚĆ ZIMY!!!.

 

Sprawa spotkania. Myślę że mozna napisać do Muratora czy pomogliby zoorganizować takie spotkanie, wiecie sala, organizacja, itp. Co Wy na to??? Sądząc po ilości posów nie ma nas tylu co np we Wrocławiu czy Krakowie, ale siła nas mocium Panie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-10 08:53, rafi27 wrote:

Dzięki za pomoc. Chyba też nie skorzystam z poropozycji JOPKA, bo dopiero zamierzam kopać jak puszczą mrozy.

 

Jak sądzicie kiedy wreszcie będziemy mogli ruszyć do akcji. JA MAM JUŻ DOŚĆ ZIMY!!!.

 

Sprawa spotkania. Myślę że mozna napisać do Muratora czy pomogliby zoorganizować takie spotkanie, wiecie sala, organizacja, itp. Co Wy na to??? Sądząc po ilości posów nie ma nas tylu co np we Wrocławiu czy Krakowie, ale siła nas mocium Panie.

Rafi coś tak uparł się z tą Redakcją. :wink: Jaka sala - spotkanie ma być w plenerze. Najlepiej na czyjejś budowie. Może być moja /u mnie można się już schować w razie deszczu pod wiatą/lub innej

Jak ma być na gruncie neutralnym mogę zaproponować Ośrodek Sportów Wodnych nad Zalewem Rybnickim.

Jak tylko będą chętni to podejmę się organizacji. :smile:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich po zimowo-mrozowej przerwie. Wiosna idzie, roboty ruszą, a mnie spać nie daje cała ta dyskusja o zabraniu nam ostatniej ulgi budowlanej (odliczeniu % od odsetek od kredytu) i martwię się strasznie, bo kredytu jeszcze brać nie chcieliśmy, a tu trzeba będzie przyspieszyć, żeby się na te odpisy załapać. Czy Kogoś z Was to też gnębi?

Pozdrawiam Wszystkich, szczególnie Tych walczących z Naturą:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania - na Muratora nie liczcie.

Byłem na takim spotkaniu z grupą wrocławską(śląskiej jeszcze wtedy nie było) ale zorganizowaliśmy je sobie sami.Wiecie - knajpka , obiadek i oglądanie zdjęć, wymiana doświadczeń.

 

Było miło i bardzo sympatycznie.Myślę że taki scenariusz jest najlepszy.Ustalić datę, miejsce i - już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...