Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam, jaką masę do hydroizolacji ściany fundamentowej ( bloczek betonowy) byście polecili?, chodzi mi o masy bezrozpuszczalnikowe takie na które można kłaść styropian do ocieplenia tej ścianki?

 

 

Ja polecam produkty marki IcoPal. Bardzo ostatnio reklamowane. Na bloczki Siplast Primer Szybki Grunt SBS, izolacja pozioma Siplast Primer Szybki Grunt SBS + Papa fundament Szybki Profil SBS. Izolacja Pionowa Siplast Fundament Szybka Izolacja SBS + ocieplenie styropian EPS + folia kubełkowa.

 

Wiecej na http://www.icopal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Moglby ktos polecic niedrogiego kierownika budowy z okolic

Dąbrowy Górniczej lub Zawiercia ?

Bede wdzieczny.

 

Pozdrawiam

Przemek

Kontakt. 506-052-245

Spróbuj znaleźć dobrego, który Ci pomoże, no chyba że wszystko wiesz.... i faktycznie potrzebujesz takiego do podpisywania papierów... W dzienniku Slawkina jest rekomendacja. Skorzytałem. Jestem b.zadowolony. Twoje rejony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupię rozdzielnię budowlaną na plac budowy.Ważne żeby była z układem pomiarowym i miała miejsce na licznik :wink:

Wystąpiłaś do Vattenfalla o warunki na prąd docelowy i plac budowy czy sam plac budowy?

Jeżeli na plac budowy i docelowy prąd to masz szansę na docelową skrzynkę i nie będziesz musiała we własnym zakresie dawać skrzynki z licznikiem.

Jeżeli tylko na plac budowy to niestety masz w zakresie skrzynkę z licznikiem i podłączenie po swojej stronie :cry:

Jak masz możliwość to prześlij mi na priv'a skan warunków i mapkę z dokładną lokalizacją budowy to może dam radę coś pomóc.

Pozdrawiam

TLobo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, nie wiem czy dobrze robię na tym wątku się o to pytając ale spróbuję:) Czy ktoś może polecić dokładną i solidną ekipę wykończeniowo-remontową z Katowic lub okolicy?

Jeśli jestem na złym wątku to proszę wsakżcie mi gdzie szukać.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

No ten kierownik od Skawina trosze za drogi ...

Moze Ktos ma namiary jeszcze na jakiegos w miare niedrogiego a spoko KIEROWNIKA BUDOWY??

 

Z okolic Dąbrowy Górniczej, Sosnowca , Zawiercia

 

Dzieki z Gory

Pozdrawiam

 

 

To ja też grzecznie poproszę :lol: ,ale z okolic Rudy Śląskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Slawkina? Drogi? No chyba, że coś się zmieniło.... Jeśli możesz to napisz na pw jakie warunki...

Ja w kazdym razie za to co mi pomógł dałbym dwa, trzy razy tyle (mam nadzieję, że tego nie przeczyta). Jak szukałem to tańszy był taki, który zanim powiedziałem gdzie jest planowana budowa powiedział mi, że swoją kasę bierze w dwóch ratach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...