Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jakie są aktualne ceny wykonania instalacji elektrycznej - za punkt, za dom, inaczej liczone??? Sama robocizna czy z materiałem?

 

My płacilismy 3000 zł za samą robociznę - taką nam podał cenę elektryk niezaleznie od ilości punktów. W tym był dodatkwo alarm, internet, telefon, domofon, dzwonek.

 

Bardzo proszę o namiary na tego elektryka 3000 zł za robociznę na mój mail:

[email protected]

Dziękuję,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam wszystkich :)

mam pytanko czy ktoś ma doświadczenia w zakresie wykonania projektu zjazdu do działki -zatwierdzonego przez drogowca,ponoć UM w Tychach takowy wymaga.ktoś z Was robił coś takiego,może namiary na taką personę ktoś ma?

dzieki i lepszej pogody wszystkim życzę:)

 

Witam, taki projekt zjazdu wykonuje architekt równocześnie przy adaptacji projektu.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić gdzie najlepiej kupować drewno na więźbę dachową ? Będę bardzo wdzięczna za namiary.

 

Ja kupowałam więźbę od górali -polecił nam go mój wykonawca dachu. Podam Ci nr tel do Pana Staszka 888724561

Jak dzwoniłam do pobliskich tartaków to Pan Staszek miał najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłam dzisiaj ostatecznie dachówkę. Mogę polecić firmę Ar-Bud z Katowic (zaraz koło targu na Załężu) - mają bardzo dobre ceny na dachówkę RuppCeramiki i okna Fakro (najtańsza oferta jaką dostałam a sprawdzałam chyba w 10 firmach) i można jeszcze negocjować

Ja rozmawiałam z Panem Adrianem (mam nadzieję, że się nie pogniewa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i okna Fakro (najtańsza oferta jaką dostałam a sprawdzałam chyba w 10 firmach) i można jeszcze negocjować
Więcej niż 30% rabatu na fakro?

 

Nam też się udało w budohurcie w Katowicach dostać powyżej 30% rabatu na veluxy - polecam, specjalizują sie w oknach i dociepleniach - mają dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i okna Fakro (najtańsza oferta jaką dostałam a sprawdzałam chyba w 10 firmach) i można jeszcze negocjować
Więcej niż 30% rabatu na fakro?

 

Nam też się udało w budohurcie w Katowicach dostać powyżej 30% rabatu na veluxy - polecam, specjalizują sie w oknach i dociepleniach - mają dobre ceny.

Wiem, że na Veluxy można dostać większy rabat, podobno hurtownie mają inny system rozliczeń z fakro i inny z veluxem. U mnie w grę wchodziło fakro z powodu miejsca mocowania klamki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...