Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do najtańszej hurtowni w okolicach Mikołowa to zdecydowanie polecam firmę Giebel z Ornontowic.

Witam Wszystkich

Co do firmy Giebel to odradzam, ceny no nie wiem czy takie dobre, z dostawami co innego obiecują co innego w praktyce. Klienta mają gdzieś, mimo że mam bardzo blisko nie mam zamiaru już więcej tam kupować !

 

odradzam tą hurtownie fatalny kontakt z klientem. Z wyceną materiałów nie wyrobili się w 10 dni choć mówili, że zrobią to w 3 dni. Tydzień poślizgu zero kontaktu. Zrezygnowałem - jak tak ma być z dostawą materiałów to dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałabym powitać szanowne grono.

 

Przymierzamy sie do budowy domku (ok. 72 m najprawdopodobniej AC Bogusia) w Będzinie. W zwiazku z tym jesteście dla nas kopalnią wiedzy.

Narazie niestety zaczynamy naszą przygodę z urzędami i wszelką papierologią ale musimy również zorientować się w cenach.

Jeśli jeśli to możliwe bardzo proszę o podanie namiarów na sensowne ekipy( stan surowy zamknięty) a przede wszystkim na znającego sie na rzeczy kierbuda.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie namiarami na sprawdzone/niedrogie ekipy z okolic do układania kostki brukowej pod podjazd,taras i ścieżki.

Dzięki

NUMER OD FIRMY BRUKARSKIEJ TO 660979540 FIRMA WPORZADKU JAK MÓWI TAK ROBI SZYBCY SOLIDNI I STOSUNKOWO NIE DRODZY FIRMA NAZYWA SIE FIRMA KOSTECZKA POZDRAWIAM I POLECAM Z SKORZYSTANIA Z ICH USŁUG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłam dzisiaj ostatecznie dachówkę. Mogę polecić firmę Ar-Bud z Katowic (zaraz koło targu na Załężu) - mają bardzo dobre ceny na dachówkę RuppCeramiki i okna Fakro (najtańsza oferta jaką dostałam a sprawdzałam chyba w 10 firmach) i można jeszcze negocjować

Ja rozmawiałam z Panem Adrianem (mam nadzieję, że się nie pogniewa)

 

słuchajcie a ceramika na dach Roben-a 3,o8 netto to dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję w miarę szybko i w miarę tanio kilka worków dobrego ekogroszku na przetestowanie kotła.

 

Macie jakieś namiary, gdzie mógłbym "po drodze" wziąć parę takich worków? Najlepiej w okolicach Rudy Śl., Gliwic i Zabrza.

 

cześć Ushi,

 

Wytestowałem kilka rodzajów i mówiąc krótko nic prócz groszku z kopalni Juliusz się nie nadaje. Namiar posyłam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...