Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, znalazłem ciekawą ofertę na deski tarasowe z drewna egzotycznego (bezpośredni importer - bardzo dobre ceny). Problemem jest odleglość i koszty transportu - około 600-700 zł. Szukam osoby (lub osób) do stworzenia "grupy zakupowej" celem podzielenia się kosztami transportu. Chętnych prosze o kontakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku z postępem prac na naszej budowie mam na zbyciu schody młyńskie na czas budowy. Zapewniają szybką i bezpieczną komunikację z piętrem na czas budowy. Wystarczą do kondygnacji o wysokości ok. 3 m. Są znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze od drabiny. Można je obejrzeć i odebrać w Nieborowicach k. Gliwic.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregori daj namiary na fotki tych desek

 

firma sprzedaje na allegro. przykładowe 2 aukcje:

 

http://www.allegro.pl/item587770105_bangkirai_deska_tarasowa_23x149mm_cena_brutto_ss.html

 

http://www.allegro.pl/item587806800_bangkirai_23x145_deska_tarasowa_118zl_m2_tarasu.html

 

Pytałem telefonicznie o transport - oferują 1 zł/km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za namiary na stal!!! Obdzwoniłam pół Śląska i najtaniej mi wyszła stal z Rybnika pomimo 50 km odległości :o

 

Teraz szukam taniego piasku płukanego i pozagatunkowegp do fundamentów - ceny z Kotlarni, Gardawic, Szczakowej i Pilchowic już znam, ale jak dla mnie są za wysokie. Jeśli macie namiary to będę wdzięczna.

 

Aha, jeśli ktoś w okolicach Tarnowskich Gór chce się pozbyć ziemi z wykopów (najlepiej ziemia z piachem,ewentualnie z niewielką ilością gliny) potrzebnej do zasypania dziury w drodze to chętnie odbiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz szukam taniego piasku płukanego i pozagatunkowegp do fundamentów - ceny z Kotlarni, Gardawic, Szczakowej i Pilchowic już znam, ale jak dla mnie są za wysokie. Jeśli macie namiary to będę wdzięczna.

najtaniej to uprowadzić jakąś wywrotkę z większej budowy, np. autostrady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Co to to nie :) Ja tylko legalnie i z fakturą :) Ale ceny 30-40zł brutto za tonę bez transportu mnie powalają :) Jeszcze piasek płukany jest tani w Kotlarni (sprzedaż z Zabrza), ale oni nie mają własnego transportu i trzeba szukać. Gorzej z piachem pozagatunkowym, ten można kupić tanio w Kotlarni ale w Zabrzu go nie sprzedają, więc transport mnie zeżre :) Zresztą muszę zasypać i zagęścić 1,5- metrowy fundament, więc piachu będzie sporo, dlatego nie mogę zapłacić 15 zł netto za tonę piachu odrzutowego bez dowozu, bo popłynę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Co to to nie :) Ja tylko legalnie i z fakturą :) Ale ceny 30-40zł brutto za tonę bez transportu mnie powalają :) Jeszcze piasek płukany jest tani w Kotlarni (sprzedaż z Zabrza), ale oni nie mają własnego transportu i trzeba szukać. Gorzej z piachem pozagatunkowym, ten można kupić tanio w Kotlarni ale w Zabrzu go nie sprzedają, więc transport mnie zeżre :) Zresztą muszę zasypać i zagęścić 1,5- metrowy fundament, więc piachu będzie sporo, dlatego nie mogę zapłacić 15 zł netto za tonę piachu odrzutowego bez dowozu, bo popłynę :)

 

Kupowałem odrzut za 7zł tona z fakturą w zeszłym roku + transport w normalnej cenie. Namiar na Priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Ja poszukuje namiarow na dobra i tania podbitke ok 20mm gruba :)

 

Pozdrawiam

 

Marta

Jak podbitka Cię interesuje ?? Ja kupowałem na podbitkę deski boazeryjne łaczone na pióro - wpust. Ładnie zrobione, grube za deskę o długości 1m płaciłem 20zł za metr kwadratowy, deski o dł 2,5m 25zł za metr kwadratowy.

Namiary mogę podesłać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...