Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, znalazłem ciekawą ofertę na deski tarasowe z drewna egzotycznego (bezpośredni importer - bardzo dobre ceny). Problemem jest odleglość i koszty transportu - około 600-700 zł. Szukam osoby (lub osób) do stworzenia "grupy zakupowej" celem podzielenia się kosztami transportu. Chętnych prosze o kontakt

Witam wstępnie jestem zainteresowany, skąd trzeba to przytransportować, cena za metr kwadratowy, czy sześcienny ?? jak długie te deski ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, znalazłem ciekawą ofertę na deski tarasowe z drewna egzotycznego (bezpośredni importer - bardzo dobre ceny). Problemem jest odleglość i koszty transportu - około 600-700 zł. Szukam osoby (lub osób) do stworzenia "grupy zakupowej" celem podzielenia się kosztami transportu. Chętnych prosze o kontakt

Witam wstępnie jestem zainteresowany, skąd trzeba to przytransportować, cena za metr kwadratowy, czy sześcienny ?? jak długie te deski ??

 

z Poznania, cena za m2, długości różne do chyba 5,2 m max. (Najlepiej proszę pooglądać aukcje które podałem (opocja pokaż inne aukcje sprzedającego)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może orientuje się gdzie można w okolicy (najlepiej Bytomia) kupić szambo betonowe ok. 8m3 za rozsądne pieniądze. Ze wstępnych poszukiwań wyszło mi, że zagłębie producentów szamb jest w Radomiu. Z kalkulacji wynika, że nawet z kosztami transportu wychodzi to taniej niż kupując tu w okolicznych hurtowniach czy składach budowlanych. Ale może źle szukam i jest gdzieś na Śląsku sensowny producent. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

 

Pozdrawiam

Lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tu.....http://www.adhavi.eu/adhavi.html

 

Firma dziwna jakaś. Trzy dni temu zadzwoniłem z pytaniem o ceny. Poproszono mnie abym wysłał maila z bo cennika nie było pod ręką. Do tej pory cisza. Widocznie ten cennik tak głęboko zakopany... :-)

Szukam dalej szamba. Chyba jednak spod Radomia sprowadzę.

 

Pozdrawiam

Lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tu.....http://www.adhavi.eu/adhavi.html

 

Firma dziwna jakaś. Trzy dni temu zadzwoniłem z pytaniem o ceny. Poproszono mnie abym wysłał maila z bo cennika nie było pod ręką. Do tej pory cisza. Widocznie ten cennik tak głęboko zakopany... :-)

Szukam dalej szamba. Chyba jednak spod Radomia sprowadzę.

 

Pozdrawiam

Lech

 

Też się zastanawiałem co zrobic, ale okazało się że najpóźniej w 2012 będzie kanaliza tym samym zdecydowałem się na kręgi betonowe, które potem wykorzystam do deszczówki. Koszt jednego kręgu 120zł. Może i dla Ciebie było by to dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tu.....http://www.adhavi.eu/adhavi.html

 

Firma dziwna jakaś. Trzy dni temu zadzwoniłem z pytaniem o ceny. Poproszono mnie abym wysłał maila z bo cennika nie było pod ręką. Do tej pory cisza. Widocznie ten cennik tak głęboko zakopany... :-)

Szukam dalej szamba. Chyba jednak spod Radomia sprowadzę.

 

Pozdrawiam

Lech

 

My umawialiśmy się na spotkanie u nas w domu.Pan przyjechał,z cennikiem,broszurami i było wszystko ok.Już mamy POŚ do odbioru,miałam dziś jechać za nie zapłacić,ale dzwonił ten facet wczoraj,że jest w Poznaniu do soboty i mam podjechac w przyszłym tygodniu,także może z tego powodu Ci też nie odpisał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...