Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My właśnie dziś zaspaliśmy fundamenty,masakra :evil: ,poszło nam prawie 300 ton piasku :cry: :cry: ,ale na szczęście znajomy nam załatwił tanio -10 zł za tonę z transportem,a normalnie do sprzedaży ma drożej 22,50 za tonę z transportem.Ceny się mniej więcej kształtują między 20-35 zł/tonę z transportem.

 

Jak chcesz namiary podam na priv :wink:

 

 

ja rowniez poprosze [email protected]

pzdr i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez poprosze.

[email protected]

My właśnie dziś zaspaliśmy fundamenty,masakra :evil: ,poszło nam prawie 300 ton piasku :cry: :cry: ,ale na szczęście znajomy nam załatwił tanio -10 zł za tonę z transportem,a normalnie do sprzedaży ma drożej 22,50 za tonę z transportem.Ceny się mniej więcej kształtują między 20-35 zł/tonę z transportem.

 

Jak chcesz namiary podam na priv :wink:

 

 

ja rowniez poprosze [email protected]

pzdr i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania bloczki betonowe fundamentowe

 

w dwóch klasach betonu , oczywiście z atestem :

 

1. klasa betonu pomiędzy B15-b20 ( wymiar bloczka 12x25x38)

2. klasa betonu b25 ( wymiar bloczka 12x24x38 )

 

1 - w cenie 2,45 zł / szt ( w okolicach Knurów, Rybnik, Gliwice z transportem 2,90) - przy ilości (14 palet x 72 szt=1008 szt)

 

2. cenie 2,90 / szt ( w podobnych okolicach z transportem i HDS - +- 3 zł / km z Gliwic - wchodzi 10 palet po 60 szt. = 600 szt.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt :

696 325 520 - Arek

lub mailem : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdzie na śląsku ( okolice Dąbrowy Gorniczej ,Sosnowca, Zawiercia)

mozna po dobrej cenie kupic styropian do izolacji fundamentow.

Jakis Aqua albo styrodur.

 

i czy Czy 5cm styroduru Ursa wystarczy na izolacje fundamentow??

Pod styropian bedzie 2x dysperbit a na zawnatrz folia kubelkowa?

Czy dysperbit nadaje się pod styropian, czy on go nie wypali??

Ja słyszałem, że trzeba kupić klej do styropianu, a od środka wymazać dysperbitem lub jakimś innym mazidłem :)

Właśnie jestem na tym etapie więc mam teraz wbitego klina :-?

Pozdrawiam

Tlobo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki barto307cc w poniedziałek kupię to mazidło :wink:

Mam problem.

Nie mam jeszcze wykonanego przyłącza wody bo założyłem, zresztą za namową Pana z ZIM-u, że wykonam od razu docelowe jak powstaną fundamenty.

No i właśnie od poniedziałku mają powstawać fundamenty, ale nie mam wody do murowania :cry:

W planach miałem wykorzystać wodę gruntową z wykopanej na głębokość 2.5m studni, ale woda jest brudna i chyba się nie nadaje.

Tak więc pytam czy ma ktoś do wypożyczenia lub odsprzedania jakiś duży zbiornik na wodę, ewentualnie jakąś starą 200l beczkę po czymś tam. Potrzebuję max na 2 tygodnie.

Pozdrawiam

Tlobo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc pytam czy ma ktoś do wypożyczenia lub odsprzedania jakiś duży zbiornik na wodę, ewentualnie jakąś starą 200l beczkę po czymś tam. Potrzebuję max na 2 tygodnie.

Pozdrawiam

Tlobo

I ja trochę późno, ale gdyby problem był nierozwiązany to daj znać, bo nasz zbiornik (duży chyba 1000l.) stoi u znajomego na Kłodnicy i raczej już mu nie potrzebny, czyli możemy pożyczyć.

Tel. na priva.

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam do wypożyczenia lub odsprzedania paletopojemnik o opoj 1000l, jeżeli temat jest aktualny proszę o kontakt na priv

 

Witam

Dzięki barto307cc w poniedziałek kupię to mazidło :wink:

Mam problem.

Nie mam jeszcze wykonanego przyłącza wody bo założyłem, zresztą za namową Pana z ZIM-u, że wykonam od razu docelowe jak powstaną fundamenty.

No i właśnie od poniedziałku mają powstawać fundamenty, ale nie mam wody do murowania :cry:

W planach miałem wykorzystać wodę gruntową z wykopanej na głębokość 2.5m studni, ale woda jest brudna i chyba się nie nadaje.

Tak więc pytam czy ma ktoś do wypożyczenia lub odsprzedania jakiś duży zbiornik na wodę, ewentualnie jakąś starą 200l beczkę po czymś tam. Potrzebuję max na 2 tygodnie.

Pozdrawiam

Tlobo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...