Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam do sprzedania bloczki betonowe fundamentowe

 

w dwóch klasach betonu , oczywiście z atestem :

 

1. klasa betonu pomiędzy B15-b20 ( wymiar bloczka 12x25x38)

2. klasa betonu b25 ( wymiar bloczka 12x24x38 )

 

1 - w cenie 2,45 zł / szt ( w okolicach Knurów, Rybnik, Gliwice z transportem 2,90) - przy ilości (14 palet x 72 szt=1008 szt)

 

2. cenie 2,90 / szt ( w podobnych okolicach z transportem i HDS - +- 3 zł / km z Gliwic - wchodzi 10 palet po 60 szt. = 600 szt.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt :

696 325 520 - Arek

lub mailem : [email protected]

 

Hej,

 

Ktoś korzystał z tej oferty? Warto?

 

Pzdr

Krzych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na geologa, ale jest z Opola. Jeszcze z jego usług nie korzystałam więc trudno mi coś powiedzieć. Podobno relatywnie nie jest taki drogi: 700 + VAT czy cos takiego... W razie czego podeślę namiary na PRIV.

 

Ja tymczasem poszukuję kogoś kot robi solidne, ładne i oczywiście w rozsądnej cenie :) drewniane balustrady. Chodzi mi o balustrady zewnętrzne, czyli balkonowe. Będę wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuję fachowca od instalacji c.o. ale nie od jej wykonania tylko od ustawienia i wyregulowania całego ustrojstwa.

Mamy takie oto coś:

piec na eko groszek- służy do ogrzewania kaloryferów i podłogówki no i oczywiście cwu, oprócz tego mamy solary do ciepłej wody. Niestety fachowiec zostawił nam to wszystko nie do końca podłączone i teraz potrzebowalibyśmy pomocy kogoś rzetelnego - pomóżcie może Wam jakiś godny polecenia fachowiec robił instalacje to poślijcie namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...