Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam mam OKAZYJNIE do sprzedania dachówki skrajne lewe i prawe.

 

( Dachówka szczytowa prawa , lewa )

WZÓR EURONIT EXTRA – KOLOR CIEMNOSZARY ( GRAFIT )

Posiadam 26 sztuk lewych i 26 sztuk prawych (3szt na mb.)

Dachówka nieużywana pozostało mi z mojego dachu.

 

Tel. 506-052-245

Śląsk (Niegowonice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje namiarów na architekta, który zrobi adaptacje

gotowego projektu do szkód górniczych.

Pytanie drugie, ile to może kosztować.

 

Pzdr.

 

My płaciliśmy 2000zł za adaptację razem z kosztorysem pod szkody górnicze,który się oddaje później przy zwrocie kosztów z kopalni.Architekta raczej nie polecam naszego,bo okazał się tępy :lol: ,wszytsko mu 100 razy trzeba powtarzać i robił to 1,5 miesiąca :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z grupowiczów posiada działającą już centralę rekuperacyjną firmy Bartosz, czy toto działa dobrze?

Jesli tak, to czy ma to połączone z GWC?

Podobno nie ma sensu robienia GWC stosując rekuperator tej firmy ponieważ przy temp. zewnętrznej -20 st.C i temperaturze powietrza wyciąganego z pomieszczeń na poziomie +20 st.C, powietrze świeże nadmuchiwane po przejściu przez reku ma temp. ok. +16 st. C??? Czy ktoś użytkował Bartosza w okresie zimowym i może potwierdzić?

 

Pozdrawiam,

 

Cooba16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o balustrady drewniane ( zewnętrzne ). Czy naprawdę nikt nie robił balustrad drewnianych ? :( Będę bardzo wdzięczna za pomoc :D .

 

Przy okazji czy polecacie jakieś Firmy do wykonania przydomowej oczyszczalni ? U mnie będzie przeróbka z istniejącego szamba. Czy ktoś robił coś takiego i jakie ewentualnie koszty ?

 

Z góry dzięki za każdą pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie na Śląsku (najchętniej Gliwice) dostanę pustaki firmy Poroton firmy Roben?

Szukam Porotonu o grubości 24cm.

 

Pzdr

z tego co pamiętam to Robenem handluje firma MAŃko z Gliwic ul. Cmentarna (chyba)

właściwie to Budman, ale szefostwo jest jedno

http://www.budman.com.pl/html/oferta.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie na Śląsku (najchętniej Gliwice) dostanę pustaki firmy Poroton firmy Roben?

Szukam Porotonu o grubości 24cm.

 

Pzdr

z tego co pamiętam to Robenem handluje firma MAŃko z Gliwic ul. Cmentarna (chyba)

właściwie to Budman, ale szefostwo jest jedno

http://www.budman.com.pl/html/oferta.htm

 

Dzięki! Faktycznie mają.

 

A jeszcze jedno pytanko. Kto w Gliwicach handluje produktami Icopala (papa) oraz Styrpolu (hydromax na fundamenty)

 

Pzdr

Krzych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to szukam magików którzy by mi przemienili gruzowisko w działkę. wiem że są takie ekipy od robót ziemnych które sprzątają po budowie - wywożą beton, gruz, równają teren i nawożą humus

 

 

słyszał kto o takim? nie mówię o ogrodnictwach bo to za ciężki temat dla nich u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...