Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Jesli ktoś chciałby się pozbyć innych materiałów, (np. komuś zostały 2 palety porothermu, trochę stali itd) to jestem otwarty na wszelkie rozsądne propozycje.

 

Pozdrawiam,

 

cooba16

 

Ja mam do sprzedania:

- 1/2 palety cementu

- 1/2 palety wapna

- 1/2 palety Porothermu 25 P+W

 

Ceny do uzgodnienia

Odbiór Ruda Śląska Halemba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy naprawdę nikt nie miał solidnej i niedrogiej ekipy od WYLEWEK?

Ojojoj, jeśli nie podzielicie się namiarami to będę musiała wziąć ludzi z "łapanki" a wiadomo, jak to się czasami kończy

 

Namiar na priv :wink:

Nie wiem czy mają wolny termin bo mówili mi,że 2-3 miesiące wcześniej trzeba się umawiać,ale spróbuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał problem z dopasowaniem płytki klinkierowej do kupionej wcześniej cegły? Muhr podobno nie robi płytek.

Czy w takiej sytuacji można ciąć cegłę pełną ? Ktoś tak robił? Proszę o polecenie kamieniarza (Katowice, Mikołów, Tychy, okolice) który ciął cegłę klinkierową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPROSZENIE NA TARGI ARANŻACYJNE „PRZEDMIEŚCIA – TU WSZYSTKO JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI”

 

 

19 i 20 września, w godz. od 10 do 17 MK Inwestycje zapraszają na Osiedle Zagajnik do Katowic – Zarzecza na targi aranżacyjne „Przedmieścia – tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki”, połączone z Dniami Otwartymi osiedla.

 

Targi

 

W weekendowej imprezie targowej udział weźmie 21 firmy regionalnych i ogólnopolskich z branży aranżacyjnej, meblarskiej, wykończeniowej i ogrodniczej. W sumie przygotowane zostanie 21 prezentacji w gotowych domach na Osiedlu Zagajnik, które pozwolą Państwu przedstawić interesujące rozwiązania i najnowsze trendy w urządzaniu wnętrza domu lub mieszkania.

 

Podczas dwóch dni targowych, Goście wydarzenia będą mogli zapoznać się z prezentacjami mebli kuchennych, stylowych, nowoczesnych; wyposażenia łazienek, drzwi, podłóg, schodów, elementów dekoracyjnych wnętrz i ogrodów. Prawdziwą gratką będzie możliwość konsultacji z dekoratorami

i architektami wnętrz działających na Śląsku firm.

 

Przygotowane przez nas targi, mają być dla Państwa swoistą wskazówką i przewodnikiem po firmach i trendach, dając możliwość szybkiego i łatwego urządzenia się, nie tylko na przedmieściach, ale w każdym zakątku Polski i w dowolnym wnętrzu mieszkania, małego domu, a nawet dużej rezydencji.

 

Wstęp wolny

 

Dni Otwarte

 

Impreza targowa organizowana 19 i 20 września połączona jest z Dniami Otwartymi Osiedla Zagajnik. Podczas dwóch dni wystawienniczych, nasi sprzedawcy oraz konsultanci będą do Państwa pełnej dyspozycji, prezentując gotowe domy i mieszkania na Osiedlu Zagajnik.

 

 

Wystawcy targów „Przedmieścia – tu wszystko jest na wyciagnięcie ręki” - LINK

 

Atelier Sztuki i Projektowania Wnętrz – firma dekoratorska af-db.pl

Bel-Pol – drzwi bel-pol.pl 

Bianka – firany i tkaniny dekoracyjne 

Celt – autoryzowany przedstawiciel Komandor – szafy przesuwne komandor.katowice.pl

Creatore – meble tapicerowane creatore.pl 

Dekoratornia – dekoratorzy wnętrz dekoratornia.pl

Doniczkowy.pl – stylowe donice do ogrodu i domu - doniczkowy.pl

Galeria Lamp – oświetlenie galerialamp.pl 

Indeco – szafy przesuwne indeco-slask.pl

Koło – ceramika łazienkowa, umywalki, wanny, meble łazienkowe kolo.com.pl 

Komfort – wykładziny i podłogi komfort.pl 

Kludi – armatura łazienkowa kludi.com.pl 

Mebel RUST – meble kuchenne rust.com.pl 

Mia Casa – tapety, zasłony, rolety, dywany, panele, meble tapicerowane miacasa.com.pl

Nowy Wymiar Wnętrz – wystrój wnętrz nowywymiarwnetrz.pl

Paradyż – ceramika łazienkowa paradyz.com.pl 

PDM Design – architekci wnętrz pdm2000.pl

Scandi Decor – meble i akcesoria dekoratorskie ze Skandynawii scandidecor.pl

Teko – schody teko.net.pl 

Trans-Net – usługi internetowe trans.net.pl

Tombor – ochrona mienia tombor.com.pl 

 

 Firmy biorące udział w realizacji domu pokazowego na Osiedlu Zagajnik

 

Więcej: mkinwestycje.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio sprzedam:

- 1/2 palety Porothermu 25 P+W

- 20 worków cementu,

- 20 worków wapna,

- 12 metrów folii kubełkowej

 

Odbiór Ruda Śląska - Halemba

 

Jak ktoś chętny,to proszę na priv przesłać nr tel kontaktowego,a ja oddzwonię,bo poczta coś mi szwankuje i nie umię wysłać żadnej wiadomości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania:

Kreisel styrlep 25kg zaprawa szt 4 w cenie 19zł/szt. (izolacja fundamentów)

Butimex D masa asfaltowa 19kg szt. 1 w cenie 68zł/szt. (izolacja ław fundamentowych)

Emulbit EKO nawierzchnia szt. 7 w cenie 35zł/szt. (izolacja fundamentów)

Folia IZOKPOL 1*20mb szt.1 w cenie 90zł/szt. (izolacja pozioma)

Folia IZOKPOL 0,5*20mb szt.3 w cenie 40zł/szt. (izolacja pozioma) była kupiona metrowa i została przecięta na polowe.

 

Materiały znajdują się Gliwice/Pyskowice - możliwość dowozu w okolicy Pyskowic

tel. 723 407 364

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...