Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy naprawdę nikt nie miał solidnej i niedrogiej ekipy od WYLEWEK?

Ojojoj, jeśli nie podzielicie się namiarami to będę musiała wziąć ludzi z "łapanki" a wiadomo, jak to się czasami kończy

 

Namiar na priv :wink:

Nie wiem czy mają wolny termin bo mówili mi,że 2-3 miesiące wcześniej trzeba się umawiać,ale spróbuj :wink:

 

Podeślesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Podacie jakieś namiary i podpowiedź: potrzebuję zrobić szambo do I kw 2010r. Potem mam wpięcie do kanalizacji tyskiej, a szambo wykorzystam do deszczówki.

Rozeznałem temat i w grę wchodzi: zbiorniki 1000l lub kręgi lub gotowe szamba betonowe. Zbiorniki namierzyłem, kręgi również, ale nie mogę namierzyć gotowych szamb z okolic Tychów lub śląska (Probud z Poręby to 1700brutto + 650 dowóz, a to dużo-> 5m3). Macie może jakieś inne namiary?

Potrzebuję 4-5m3 pojemność...

 

 

Pozdrawiam

 

Roobsoonx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie, żeby samodzielne zrobić podbitkę... Robił ktos sam? Jakie "wrażenia"?
Witam sąsiada :D

My robilismy sami

Cześć. No to podjadę zobaczyć :) . A gdzie kupowaliście deski? U Burego?

 

Ano u Burego:)

Ale z tego co pamietam to on je chyba od jakiegos innego zaprzyjaźnionego stolarza brał.

Zapraszamy na ogledziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o namiar na niedrogi żwir i piasek w rejonie Rudy Śląskiej, Katowic itp. Jeżeli ktoś ma ochotę pomóc będę zobowiązany! Pozdrawiam! Proszę o wiadomość na priv.

 

Namiar posłałam na e-mail :wink:

 

czy tez moge prosic o namiary?

 

Jasne,poproszę na priv o adres e-mail i prześlę,bo mi niestety poczta nie działa tu na forum.Tzn moja wiadomości się nie wysyłają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :) Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami działki w Gostyni. Powoli zabieramy się za budowę...Zabieramy...to na razie dużo powiedziane. Jesteśmy na etapie poszukiwań projektu (mamy już na oku naszego faworyta). BTW - znacie może jakiegoś sprawdzonego projektanta do adaptacji projektu z okolic Mikołowa?

Buduje się jeszcze ktoś w Gostyni? Może spotkam tutaj Sąsiadów? :lol: :lol:

Pozdrawiam wszystkich! Dzięki czytaniu Was czuję się lepiej, bo zaczynam wierzyć że budowa jest JAKOŚ do ogarnięcia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :) Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami działki w Gostyni. Powoli zabieramy się za budowę...Zabieramy...to na razie dużo powiedziane. Jesteśmy na etapie poszukiwań projektu (mamy już na oku naszego faworyta). BTW - znacie może jakiegoś sprawdzonego projektanta do adaptacji projektu z okolic Mikołowa?

Buduje się jeszcze ktoś w Gostyni? Może spotkam tutaj Sąsiadów? :lol: :lol:

Pozdrawiam wszystkich! Dzięki czytaniu Was czuję się lepiej, bo zaczynam wierzyć że budowa jest JAKOŚ do ogarnięcia :roll:

 

 

to witam sasiadow :)

my od czerwca juz mieszkamy :)

a w jakiej okolicy bedziecie sie budowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :) Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami działki w Gostyni. Powoli zabieramy się za budowę...Zabieramy...to na razie dużo powiedziane. Jesteśmy na etapie poszukiwań projektu (mamy już na oku naszego faworyta). BTW - znacie może jakiegoś sprawdzonego projektanta do adaptacji projektu z okolic Mikołowa?

Buduje się jeszcze ktoś w Gostyni? Może spotkam tutaj Sąsiadów? :lol: :lol:

Pozdrawiam wszystkich! Dzięki czytaniu Was czuję się lepiej, bo zaczynam wierzyć że budowa jest JAKOŚ do ogarnięcia :roll:

 

Dla nas adaptację wykonał architekt z Rudy Śląskiej, jak chcecie wyślę namiary na priv'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Głód. Jak fajnie, że już macie budowę za soba! Troszkę Wam zazdroszczę, bo też bym już chciała mieszkać :) Na razie jestem przerażona, ale myślę że do wiosny sobie wszystko pomału poukładamy, przetrawimy i po prostu zaczniemy. A będziemy się budować kawalątek za kościołem. Wysyłam pw.

 

Tlobo, jasne że chcę! Czekam na info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Głód. Jak fajnie, że już macie budowę za soba! Troszkę Wam zazdroszczę, bo też bym już chciała mieszkać :) Na razie jestem przerażona, ale myślę że do wiosny sobie wszystko pomału poukładamy, przetrawimy i po prostu zaczniemy. A będziemy się budować kawalątek za kościołem. Wysyłam pw.

 

eeee, bedzie dobrze ;)

nas co prawda czeka jeszcze calkiem sporo pracy - zwlaszcza na dzialce, ale jakos po woli wszystko idzie i sie kreci (tfu tfu) ;)

 

wyslalam pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...