Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Mam do sprzedania pustaki Mega Max Kozłowice pozostałość po budowie.

Mega-Max 250/238 P+W w ilości 60 szt (1 paleta).

Cena 5.9zł za sztukę.

 

http://www.cerpol.com.pl/pustak-mega-max-250-238p+w.php

 

Mega-Max 300/238 P+W w ilości 240 szt (3 palety)

Cena 5.9zł za sztukę.

 

http://www.cerpol.com.pl/pustak-mega-max-300-238p+w.php

 

Lokalizacja Nieborowice ok 8 km od Gliwic, odbiór własny.

Kontakt pod nr 669988134.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do ludzi z Katowic.

Orientuje się ktoś jak to wygląda z planem zagospodarowania terenu w tym regionie?

Chodzi mi o to, że jak je brałam je parę miesięcy temu to było wyraźnie napisane że dachy mogą być tylko czerwone lub brązowe i jak pytałam ludzi na forum co budują w mojej okolicy to urzędnicy ponoć w tej kwestii są nieustępliwi. Ale jak ostatnio tam byłam to widziałam że jak grzyby po deszczu wyrastają domy o dachach w moim wymarzonym czarnym lub grafitowym kolorze - i nie tylko szeregowce (w których od biedy można by wymyślić teorie spiskową o tym że w łapę dali) ale i zwykłe domki jednorodzinne.

Czy ktoś się orientuje jak to z tym jest? Bo jak byliśmy to przy tych domkach akurat nikogo nie było kogo można by spytać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALLO POMOCY

 

potrzebuję dobry osuszacz powietrza - trzy miechy od wylewek, a wilgotność podłogi masakra!

 

Podłogę mają mi robić za 2 t-nie

 

Co poradzicie???

 

jeśli nadal aktualne podaję namiar na firmę, która zajmuje się osuszaniem

0604 312 725, 0516 545 747

noi sprawdzą czy to aby nie kapilarnie podciągana woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie materiały budowlane interesuje mnie zakup porothermu 25, blcozków fundamentowych, stropu teriva ( belki plus pustaki), stali zbrojeniowej ( zakup na cały dom)

Całość (stal, beton, bloczki, pustaki porotherm, 30, 25, 11) braliśmy w Budozbycie w Rybniku. Przy całości można wynegocjować duże rabaty. Aha, dachówkę też tam braliśmy.

 

Stemple i garaż blaszany dalej aktualne (do odsprzedania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie materiały budowlane interesuje mnie zakup porothermu 25, blcozków fundamentowych, stropu teriva ( belki plus pustaki), stali zbrojeniowej ( zakup na cały dom)

 

porotherm 25 P+W - wyszukaj użytkownika mbnowa1 na allegro (5,60zł/szt. z transportem HDS), gdzieś powinienem mieć dokładniejsze namiary

 

stal - Lubar w Rybniku (dostałem od nich ok.10% niższą cenę niż od Barwy w Tychach)

 

bloczki - Małro w Sośnicowicach (http://www.malro.com.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porotherm 25 P+W - wyszukaj użytkownika mbnowa1 na allegro (5,65zł/szt. z transportem HDS), gdzieś powinienem mieć dokładniejsze namiary

 

stal - Lubar w Rybniku (dostałem od nich ok.10% niższą cenę niż od Barwy w Tychach)

 

bloczki - Małro w Sośnicowicach (http://www.malro.com.pl)

 

A jak z transportem ( porotherm) trzeba wziąść tylko cały samochód, wyjdzie mi wiecej niż jeden. Jak jest z zakupem bloczków po doliczeniu vatu i transportu ?

 

z góry wielkie dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Powiedzcie czy dlugo czekaliscie na odbior wod-kan? Czekam juz drugi miesiac zeby sie zlitowali i wreszcie ktos przyszedl i odebral ta wode!!! A moze tak dlugo sie czeka na to, juz sama nie wiem (wod-kan TYCHY!) :evil:

 

Trochę czekałem. Jest jeden Pan (zresztą niezbyt uprzejmy), który robi odbiory. Radzę zadzwonić do RPWIK i eskalować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...