Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka

Czy u kogoś z FM robiła ocieplenie firma z Jaworza "Twój Dom Docieplenia" ?

Dostałam od nich dobrą cenę na ocieplenie poddasza, ale wiadomo, jak ktoś nie jest z polecenia to ciężko stwierdzić, czy to prawdziwi fachowcy?

 

Byłabym ogromnie wdzięczna za informację.

 

a możesz zdradzić tą dobrą cenę .... ładnie proszę :D

 

Malka prosisz - masz :lol: cena to 38 zł ze szpachlowaniem, a 42 z gruntowaniem (czyli pod malowanie: ułożenie wełny 15 i 5, plyty KG i oczywiście te wszystkie pozostałe detale)

Pozostałe ceny które mamy oscylują w okolicach 50 zł więc zostałoby nam ok. 1tys. w kieszeni (a dla nas to dużo, bo już mam na część płytek do łazienki -hmmmm, zamiast pomyśleć o nowej parze butów i wacikach -świat zwariował)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka to dokładnie o tej samej ekipie mówimy. Za 35 zł trochę "mniej robią" czyli bodajże nie ma szpachlowania czy cósik takiego. Chłopak z firmy był u nas na budowie -dosyć sensownie gadał, ale z gadania pięknie zrobionego poddasza mieć nie będziemy. Jak się zdecydujemy to zrobią nam ocieplenie ok. połowy listopada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka to dokładnie o tej samej ekipie mówimy. Za 35 zł trochę "mniej robią" czyli bodajże nie ma szpachlowania czy cósik takiego. Chłopak z firmy był u nas na budowie -dosyć sensownie gadał, ale z gadania pięknie zrobionego poddasza mieć nie będziemy. Jak się zdecydujemy to zrobią nam ocieplenie ok. połowy listopada.

 

Mnie mówili ,że ze szpachlowaniem, ale bez gruntowania :D

 

wiesz, ja już miałam jednego pana co sensownie gadał i dziś jestem kupe kasy w plecy :(

chyba nie zaryzykuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jutro moich co wozili mi piasek czy jeszcze mają dojście :wink: ,bo teraz nam wożą ziemię do wyrównania działki,także co chwile mają coś innego na zbyciu :lol:

Kto Ci wozi ziemię do wyrównania działki i ... za ile? Ciągle jeszcze z tym stoimy...

aka

 

A pisałam koleżanko do Ciebie na priv jak nam przywozili bo wiedziałam,że kiedyś potrzebowałaś,ale nic nie odpisałaś :roll: .

Humus 25 ton-700zł z transportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo moja poczta coś szwankuje,nie dochodzą do nikogo moje privy :evil: ,a ja odpisuje po 10 razy :lol: :lol: .Jedynie wszytskie privy do mnie dochodzą :roll: .

Jak ktoś coś odemnie chce to proszę odrazu napisać mi też e-maila wtedy odpowiedź dojdzie :lol: .

 

A chcesz tą ziemię???możesz podjechać do mnie zobaczyć jaka to ziemia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam taniego piasku do zasypania fundamentów w okolicach Rybnika.

Gdzie można tanio kupić styropian do ocieplenia fundamentów (Aqua,Hydromax,itp.)

 

Ostatnio inwestor ze Stanicy brał bezpośrednio z Kotlarni, mówił że cenowo lepiej.

taniej niż w Pilchowicach :roll:

że płukany taniej wychodzi z Kotlarni to wiem, ale do zasypywania fundamentów :roll: ..... z uwzględnieniem transportu oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...