Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

jestem zainteresowany okiennicami - jeśli macie podpowiedzi, gdzie można je zamówić (za normalną cenę lub taniej :p ) to proszę o podpowiedzi. Optymalnie szukamy stolarza, który wykonałby okiennice.

 

okolice Krakowa wktórą stronę .

Mam solidnego taniego stolarza w okolicach Mszany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam do sprzedania pręty zbrojeniowe fi 16 pozostałość po budowie

 

oraz dwie sztuki przewodu kominowego Marywil - Prostka przewodu kominowego - podaję adres do stronki www

 

http://www.marywil.wirtuale.pl/test2,,Normal,2d2532048d4f7c52d67fd10dec3cab7e.html

 

Miejsce odbioru- Pyskowice.

Kontakt na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

jestem na etapie poszukiwania ekipy do budowy oraz dobrej hurtowni z materiałami budowlanymi.

Mam bardzo ważne pytanie i proszę o pomoc z czego budować porotherm czy ytong co fachowiec to inna opoinia.

Pomóżcie.

 

Witam,

 

My budowaliśmy z ytonga (2007r). Co prawda jeszcze nie mieszkamy ale po dwóch zimach (podczas, których było ciagle coś tam dłubane w domu) muszę przyznac, że spełnia swoją funkcję (oczywiście imho) - w domu była cały czas dodatnia temperatura.

 

My zdecydowaliśmy się na ytonga ze względu na koszty robocizny (które nam odpadły bo mąż z bratem sami stawiali domek :D ) ale faktem jest również, że zdążyliśmy kupić bloczki przed podwyżką (płaciliśmy coś ok. 12zł za bloczek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budowaliśmy z ytonga (2007r). Co prawda jeszcze nie mieszkamy ale po dwóch zimach (podczas, których było ciagle coś tam dłubane w domu) muszę przyznac, że spełnia swoją funkcję (oczywiście imho) - w domu była cały czas dodatnia temperatura.

 

My zdecydowaliśmy się na ytonga ze względu na koszty robocizny (które nam odpadły bo mąż z bratem sami stawiali domek :D ) ale faktem jest również, że zdążyliśmy kupić bloczki przed podwyżką (płaciliśmy coś ok. 12zł za bloczek).

 

Ja tez buduję z Ytongu 36, 5 cm. Mam pytanie czy go ocieplałeś z zewnątrz?

Rożne opinie słyszę na ten temat, ale nie od tych co mają dom z Ytongu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budowaliśmy z ytonga (2007r). Co prawda jeszcze nie mieszkamy ale po dwóch zimach (podczas, których było ciagle coś tam dłubane w domu) muszę przyznac, że spełnia swoją funkcję (oczywiście imho) - w domu była cały czas dodatnia temperatura.

 

My zdecydowaliśmy się na ytonga ze względu na koszty robocizny (które nam odpadły bo mąż z bratem sami stawiali domek :D ) ale faktem jest również, że zdążyliśmy kupić bloczki przed podwyżką (płaciliśmy coś ok. 12zł za bloczek).

 

Ja tez buduję z Ytongu 36, 5 cm. Mam pytanie czy go ocieplałeś z zewnątrz?

Rożne opinie słyszę na ten temat, ale nie od tych co mają dom z Ytongu.

 

insah bierzemy taką ewentualność pod uwagę ale ewentualnie dopiero po zamieszkaniu i pierwszym sezonie grzewczym. Choć szacowny małżonek jest w 100%, że jednak nie będzie trzeba docieplać... czas pokaże :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dzisiaj pożegnałem moją ekipę a dokładnie to ona mnie pożegnała przed samym połozeniem dachu :/

a więc pilnie potrzebuję namiarów na ekipy od dachów (więźba, pokrycie, rynny, podbitka), więźba od wczoraj czeka na działce tak więc prace można byłoby rozpocząć już od poniedziałku - czekam na namiary

 

budowa w Kobiórze k/Tychów

 

z góry dziękuję za pomoc

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, na etapie poszukiwania więźby dachowej oraz jej wykonanie. Mam prośbę do osób, które mają sprawdzoną ekipę oraz tatrtak gdzie można zamówić więźbę, o podanie namiarów. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

My mieliśmy super górali,mogę podać namiar na priv.Z tego co wiem to wolny termin mają dopiero w grudniu :x .Więźbę też oni nam załatwiali za 700zł/kubik zaimpregnowana i z transportem,a teraz podobno staniała bo znajomemu załatwiają teraz za 650zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...