Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i tak jest chyba najlepiej.

 

ja jeszcze inaczej pokombinowałam. elektryk chciał sam wszystko kupować bo mówił że i tak będzie miał najtaniej. więc wzięłam od niego listę, dostałam upusty za dużą ilość, wytargowałam się, po czym oddałam mu listę z tekstem że to jest najwyższa cena jaką jestem w stanie zaakceptować. w ten sposób miałam tanio i bez stresu bo sobie wszystko sam kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zna ktoś firmę (albo kogoś) kto trudni się wywozem gruzu (śmieci) z placów budowy.

Z góry dzięki za info.

Poszukuję wszelkiej "maści" fachowców od wykończeniówki.

Pzdr Kasia

 

a ile masz tego gruzu? bo jak taki normalny pobudowlany to najlepiej zadzwonić do alby lub innego miejskiego zakładu zajmującego sie wywozem śmieci i zamówic 7-tonowy kontener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi,czy mogę ocieplać poddasze przed tynkami i wylewkami?czy jest jakieś "ale.....".Tynki i wylewki będziemy robić dopiero na wiosnę bo już jest za zimno.No i nie chcemy stać przez to w miejscu z pracami,a to zawsze jakiś krok do przodu :roll: .

Myślę,żeby ocieplic wełną i porzykryć folią paroizaolacyjną,a zabudowę z płyt gipsowych dopiero po tynkach i wylewkach,bo słyszałam że się odkształcają :x

 

Już mam mętlik w głowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno się bo wtedy ten ogrom wilgoci z tynków i wylewek nie ma gdzie uciec - jak jeszcze jest pusty dach to jest naturalna wentylacja. do czasu tynków powinniście zrobić kanalizacje, instalacje elektryczną i ew. instalacje centralnego odkurzacza.

 

ja się nie zdecydowałam na ocieplanie dachu przed tynkami a miałam dokładnie taki sam czas. ociepliliśmy w maju - po wylewkach. tynki ruszyły 1 marca i elektryk jeszcze uciekał z ostatnimi kablami :)

 

P.s. jeszcze pytanie o stolarkę. jak drewniana to absolutnie bym nawet tego nie rozważała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...