Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

moje rece niczego tam nie dotykaly - gniazka to ich robota...., puszek nie dotykalem

na 4 fotce widec wyciagniety kabel z zafajdanej puszki, innych nie focilem

prisilem o zabezpieczeni kabli folia lub tasma - olali mnie, ciekawe czy doczyszczą te kostki....

nazekali ze ich prad kopie - jak poucinali kable, nie wylaczyli bezpiecznikow i lali woda i gipsem to sie dziwia ze ich prad kopie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie

Niestety "wykruszył" mi się pan od schodów i w związku z tym pilnie poszukuję bardzo dobrego stolarza, który zajmuję się produkcją schodów. Czy macie może kogoś sprawdzonego?

Oczywiście na internecie roi się od ogłoszeń, ale schody są prawie w centralnym miejscu, więc nie chcę na jakiegoś partacza natrafić.

 

Będę ogromnie dźwięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W ostatnim muratorze (grudniowym 2009) znalazłem informację, że gminy ze środków WFOŚiGW dają dotację na modernizację kotłowni oraz na kolektory słoneczne na nowobudowanych budynkach. Jako, że w muratorze było to pod hasłem "Górny Śląsk" dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy coś takiego jest również możliwe w Tychach (chodzi mi o to dofinansowanie na kolektory)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W ostatnim muratorze (grudniowym 2009) znalazłem informację, że gminy ze środków WFOŚiGW dają dotację na modernizację kotłowni oraz na kolektory słoneczne na nowobudowanych budynkach. Jako, że w muratorze było to pod hasłem "Górny Śląsk" dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy coś takiego jest również możliwe w Tychach (chodzi mi o to dofinansowanie na kolektory)?

 

Hmm u nas w Rudzie Śląskiej na 100% tego nie ma bo sie pytałam w Urzędzie już :evil: .Dotację na modernizację kotłowni dają....ale tylko tym którzy wymieniają stare piece węglowe na bardziej ekologiczne,ale nie dotyczy to nowobudowanych domów :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Bytomiu można dostać dofinansowanie - nie pamiętam czy coś koło 50% do instalacji solarnej... Problem polega na tym, ze są jakieś listy, mało pieniedzy itd tak wiec może się okazać, że zapiszesz sie na dofinansowanie w tym roku, a wylądujesz na liście na 2012 ale i tak wg się opłaca.

Można sobie zrobić instalację grzewczą dostosowaną do solarów, a potem poczekać aż przyjdzie nasza kolej - ja tak zrobię.

Trzeba tylko najpierw mieć dom odebrany tak, żeby tam można było zamieszkać - nie da się tego zrobić budujac dom...

 

Pozdrawiam

 

Cooba16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

U nas już wykończeniówka, czas więc najwyższy przyłączyć się do grupy :)

 

 

szukam namiarów na jakiegoś magiga od kominkow

 

Mogę polecić firmę Ciepło i Styl (http://www.kominkitychy.pl). Terminowo, fachowo, schludnie i solidnie. Kominek jest dokładnie taki, jak chciałam i jak na razie - rozpalamy tylko okazyjnie, kiedy jesteśmy na budowie - działa bez zarzutu. Właściciel firmy przerabia też kominy systemowe.

 

 

Podłączę się do pytania o sprawdzonego kafelkarza na już i natychmiast :oops:

Nasz kompleksowy wykonawca ma straszne tyły (kotłownię robi już od trzech tygodni, a zaczął kafelkować ją z miesięcznym poślizgiem :evil: ). Muszę do końca grudnia mieć wykafelkowaną kuchnię oraz dużą i małą łazienkę. Na początku stycznia nieodwołalnie wchodzą przekładani już dwa razy montażyści kuchni i schodów.

Czy ktoś może poratować mnie namiarami? Będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Niestety "wykruszył" mi się pan od schodów i w związku z tym pilnie poszukuję bardzo dobrego stolarza, który zajmuję się produkcją schodów. Czy macie może kogoś sprawdzonego?

Oczywiście na internecie roi się od ogłoszeń, ale schody są prawie w centralnym miejscu, więc nie chcę na jakiegoś partacza natrafić.

 

Będę ogromnie dźwięczna :)

 

Ponawiam pytanko nt dobrego stolarza. Potrzebuję do schodów i drzwi. Czy Wy kupowaliście gotowe drzwi? Czy też wykonywał Wam stolarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My prawdopodobnie będziemy parkiet kupuwać w Ćwiklicach (koło Pszyczyny) w Domu Parkieciarza. Oglądaliśmy różne i naszym zdaniem mają bardzo ładne i co ważne są przyzwoite cenowo. Można oczywiście zamówić parkiet wraz z robocizną, ale chcą 130 zł za robociznę +materiał (chodzi tutaj o kleje, lakiery itd)

Jeśli chodzi o parkieciarza to mam takiego z Poręby (jest z polecenia) - u nas będzie robił w okolicach lutego - kosz 45 zł/m2 to sama robocizna a z materiałem 90 zł/m2. Jeśli będziesz zainteresowany to daj znać, to prześlę Ci namiary na niego

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Niestety "wykruszył" mi się pan od schodów i w związku z tym pilnie poszukuję bardzo dobrego stolarza, który zajmuję się produkcją schodów. Czy macie może kogoś sprawdzonego?

Oczywiście na internecie roi się od ogłoszeń, ale schody są prawie w centralnym miejscu, więc nie chcę na jakiegoś partacza natrafić.

 

Będę ogromnie dźwięczna :)

 

Ponawiam pytanko nt dobrego stolarza. Potrzebuję do schodów i drzwi. Czy Wy kupowaliście gotowe drzwi? Czy też wykonywał Wam stolarz?

 

Mam namiar na Pana od drzwi,ktoś mi tu na forum polecił dobrego.Rozmawiałam dziś z nim ale jestem umówiona po Nowym Roku dopiero bo mi się nie spieszy :wink: .

Pan Karol Brożek tel.032-41-96-106

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...