Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak Olinka . Moje plany to święta .Nie dodałam ,że mam sama wszystko na głowie , plus dom , dzieci i wymagająca praca. Ale jestem optymistką i mam dobrze rozwiniętą wizualizację.Już widzę choinkę , czuję zapach barszczu i słyszę ,,Cicha noc.." .I to wszystko w moim nowym salonie.

Pozdrawiam Róża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek-przepraszam, że tak późno,ale dawno tu nie zaglądałem

Namiar masz dobry, p.Świątek to wujek z Żernicy.

Skoro już udało się wejść na forum(w długi weekend jakoś nie

szło) to pozdrawiam wszystkich ichciałem powiedzieć, że w tym

tygodniu montujemy okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako najbardziej zainteresowane /gaga2 i ja/ zaplanowałyśmy się spotkać u mnie na działce w niedzielę 11 maja, wstępnie swój udział zgłosiła magmi. Bardzo będzie nam miło jak ktoś z naszej grupy zdecyduje się dołączyć do tego spotkania :smile:))

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym opieracie swoje wyliczenia, że dostaniecie pozwolenie na budowę? Mnie już coś trafia, bo czekam od ponad miesiąca, pani co chwilę dzwoni z urzędu i żąda coraz to nowych papierków, jakieś bzdurne wymagania, ostatnio kazała stworzyć nowy plan zagospodarowania działki, bo nie było podanego wprost wymiaru, że garaż jest usytuowany 6m od drogi, chociaż były podane wymiary poszczególnych elementów, trzebna je było tylko dodać. Ale jak widać działania matematyczne w rodzaju 1,25 + 0,25 + 4,50 przekraczają możliwości urzędu. Szkoda gadać. Ciągle mam jeszcze nadzieję, że może w tym tygodniu się uda dostać to pozwolenie, to w czerwcu ruszamy z robotą.

Pozdrawiam,

Gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piękny wiosenny dzionek wszystkich budujących Forumowiczów a szczególnie na Górnym Śląsku. Poszukuję ekipy do wykonania tynków zewnętrznych,tynk mineralny cementowo wapienny, domek z BK około 400m2 tynku, domek w Zabrzu, możecie kogoś polecić. Dziękuję.

Pzdr.PWM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło się pożalić na forum i proszę - właśnie od dwóch godzin świętuję otrzymanie jeszcze cieplutkiego pozwolenia na budowę :wink:, uprawomocni się gdzieś pod koniec maja - i wreszcie startujemy. UFF.

Pozdrawiam tych wszystkich, którzy mają już ten etap za sobą.

gaga2

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: gaga2 dnia 2003-05-07 16:19 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gaga2 - gratuluję i bardzo się cieszę ja na szczęście nie miałam aż takich problemów z pozwoleniem.

To mamy co uczcić w niedzielę :wink:

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...