Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zgadza się!

Targi marniutkie.

 

Jedyne co zwracało uwagę to "daszek" Jopka.

... jak ktoś lubi karpiówkę... :roll:

 

piotr224 TY TAM BYŁEŚ

I SIĘ NIE UJAWNIŁEŚ... :evil:

Twoja strata, nie poznałeś osobiście: gagi :p , magmi :p , jej męża :p .... o mnie nie wspomnę :oops: :wink:

 

No to mnie Krystian uspokoiłeś, że niewiele straciłam - bo z Gagą miałyśmy już przyjemność się spotkać , magmi -spotkanie w planach, a i Ciebie niewykluczone, że jeszcze odwiedzę w tym Ogrodzieńcu - choć mam już go zaliczony ale kto wie.... :wink:

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięęęęki :p

Jura to miejsce naszych jesiennych wypraw. W tym roku zaliczyłam tak bliżej Krakowa, przejeżdżałam nawet w okolicy domu Majki ale niestety... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, czy Tobie też teraz Forum tak mułowato chodzi ? :evil:

A byłam dokładnie w Jerzmanowicach z bazą w Zielonym Hoteliku.

Uwielbiam te skałki :p i te wspinaczki mnie bardzo kręcą niestety już nie te lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cząsto przejeżdzam przez Niegowonice (trasa Sosnowiec - Ogrodzieniec, dtoga nr 790) , ze skałek jest piękny widok :o ,

szczególnie przy dobrej widoczności, na południe po Pilsko (:roll: ?) na północ po zamek w Olsztynie..., o zamku w Ogrodzieńcu i licznych kominach na południowym-zachodzie nie wspomnę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rowerek tak bardziej kondycyjnie, przy trybie życia ; do pracy i z pracy samochód, w pracy fotel na kółkach :wink: trzeba przynajmniej trochę popedałować :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam grupę Śląską, zwłaszcza Magmi z mężem i Krystiana. :D

Niestety od kilku dni nie mam dostępu z domu do internetu, a w pracy taki młyn, że szans nie mam nawet na szybkie przeglądanie. Dopiero teraz mała chwila oddechu...

EDZIA, mam nadzieję, że nasze spotkanie nie było ostatnie...:)

A jak tam plany narciarskie: my w tym roku myślimy o wyjeździe ze znajomymi w okolice Pienin (Spisz i Orawa), oni też mają dzieci w wieku naszych maluchów - i oczywiście w wolnych chwilach Brenna.

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian ja mojego męża poznałam właśnie na wyciągu narciarskim i dzieci mają to już w genach. :wink: tylko nie chcą już z nami jeździć.

Gaga ja też mam nadzieję, że po tych spotkaniach w podgrupach łatwiej będzie się zebrać i spotkać, niekoniecznie na targach :p

A plany narciarskie w zbliżającym się sezonie ?

Obawiam się , że nie zmieszczą się w tegorocznych planach budowlano-wykończeniowych. :cry: a jeżeli gdzieś pojedziemy to będzie to najpewniej Palenica ze względu na wyciąg krzesełkowy. :wink:

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian nasze dzieci są jak zwierciadło, w którym odbijają się nasze zalety i wady.

Czy czasem słyszysz jak coś zarzucasz córce, że po Kimś to ma :wink:

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też im nie zarzucam, że po kimś to mają One same to stwierdzają.

Najgorszy jest zarzut, że za dużo czasu spędzają przy komputerze kiedy człowiek sam nie potrafi nad tym zapanować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetny sposób od jutra :wink:

Ja ciągle cos zaczynam zmieniać od jutra :wink:

Szczególnie właśnie w temacie kompa, picia kawy - od jutra mniej... jeszcze dziś całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę, ale od jutra już tylko jedna :p i tak juz od dłuższego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...