Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madziu zostały mi jeszcze do zrobienia podłogi, łazienki, schody... i na tym mi chyba zejdzie cała zima. Z przeprowadzką się nie śpieszę ze względu na moje uczennice-jedna w ostatniej kl. podstawówki, druga ostatnia gimnazjum.

Słuchajcie za chwilę przestanę być 1/ ileś tam właścicielką swojej firmy...idę właśnie sprzedać akcje... brrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek z bali mówicie... :p , dobrze znać ekspertów, bo ja też taki sobie wybuduję... (jak tylko wygram w lotto... :lol: ), w dodatku w ,,,rodzinnych" wiejskich stronach, więc EDZIA będzie miała dwa kroki na inspekcję... 8) , działeczka już jest... 8)

Zawsze mnie intrygował temat ,,Domy z bali", ale nigdy tam jeszcze nie zaglądałem... :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian i wszystko będzie zgodnie z powiedzeniem ...pierwszy dla wroga / ...czyżbym miała go oddać mężowi :wink: / drugi dla przyjaciela, a potem dopiiero postawię ten dla siebie :wink: :) ...ale ten to pewnie już będzie o wymiarach 0,5mx2m :cry:

Czyli tak szybko Was jeszcze nie opuszczę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDZIA

Jak sprawa dojrzeje :roll: to się umówimy na

konfrontacje-konwersacje-kalkulacje... :p

byle z tego nie wynikły ...komplikacje... 8)

 

Znalazłem ,,Domy z bali"...

Zauważyłam :)

I nasze kombinacje przeniosłam tutaj ... co by było tak kameralniej,

Mam nadzieję, ze sprawa dojrzeje, jak komplikacje przestaną być moją specjalnością, bo ostatnio mogłabym napisać na ten temat przynajmniej pracę magisterską... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zdrowotne lub ...wstydziłbym się zapytać...małżeńskie :oops: :oops: :oops: ?

 

zdrowotne- jak masz na myśli stresy i nerwice to owszem, a małżeńskie jak to pisałam w przedstaw się ... budowa jest swoistym chrztem bojowym dla naszego małżeństwa i muszę po roku stwierdzić, że wychodzimy z tego zwycięsko... jak narazie. :wink: Zważywszy, że mój mąż to w charakterze podobny do męża Magdy z opisu w jej dzienniku . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buduje się, buduje - w takim tempie, że nie nadążąm z opanowaniem całej materii.

od wczoraj wieczorem znów mam dostęp w domu do internetu - i spóbuję pociągnąc dalej mój dziennik. A dzisiaj zaczynają stawiać więźbę. Wczoraj oglądałam te moje wiązary - jestem zachwycona. Szkoda tylko, że taka nędzna pogoda. W sobotę mają skończyć więźbę - będzie impreza :)

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilona75 - każdy chciałby mieć takie doświadczenie jak Ty, stan surowy otwarty, toż to kawał roboty za Tobą :p !!!!!!!!!

gaga2 - pogoda więźbie nie zaszkodzi, na pewno zdąży wyschnąć do zamieszkania, a z tego co sobie przypominam to była odpowiednio zabezpieczona, więc koniecznie Trzeba ją jeszcze ,,oblać"... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona - dokładnie najgorsze masz już za sobą, pierwsze zmagania z podejmowniem decyzji, potem będzie ich coraz więcej ale przyjemniejsze / czyt. wykończenie domu/ :wink:

Gaga i tu popieram Krystiana dobrze zaimpregnowaną więźbę koniecznie należy oblać. :wink:

U mnie wielkie sprzątanie. W sobotę wokół domu a teraz w środku. Zabawnie wygląda moje odbicie w oknie, z grabiami w ręku w salonie :wink: . Jest to najskuteczniejsze narzędzie do zbierania wiórków z wszystkich zakątków domu. Zgodnie z informacją stawianie kominka nastąpi 27 października... :p

pozdrawiam wszystkich Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyjcie na: Uwagi o Forum Muratora - ostatni post Redakcji :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po długiej przerwie i zazdroszczę tym co przygotowują się do zimy, bo u nas trwa tynkowanie wewnątrz a przed nami jeszcze

na pewno instalacja CO, wylewki, kominek i być może tynk na zewnątrz

i dlatego spotkanie z forumowiczami jest możliwe tylko przy ekranie.

Ilona co masz na dachu, jadąc od Knurowa po której stronie i czy na

wlocie do Pilchowic, czy już na wylocie do Stanicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...