Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jamles!!!!! Na wlocie do Pilchowic po lewej stronie na dachu mam antracytową dachówkę Robena. Mam jeszcze jedną sprawę do Ciebie swojego czasu pisałeś o podłączeniu do wodociągu - czy możesz mi powiedzieć jak to trzeba załatwić o czego powinnam zacząć i kto był u Ciebie wykonawcą tego przyłacza???? No i najwazniejsza sprawa ile trzeba za to zapłacic?????

Pozdrawiam Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

EDZIU kochana

 

Niniejszym oficjalnie chciałem Ci podziękować za namiar na wykonawcę kominków. Facet przywraca wiarę w ludzi... Kominek jest sliczny, sprawny,

został wykonany w terminie, wszelkie nasze uwagi dotyczące sposobu

wykończenia zostały zrobione bez szemrania i narzekań, a (co chyba

najdziwniejsze) kosztowo okazał się... sporo mniejszy od wszystkich poprzednich fachowców widzacych potencjalne problemy wszędzie tylko

nie w cenniku.

 

Co do wiary w ludzi - bezskutecznie szukam od 2 tygodni chętnych do

przerzucenia kupy ziemi o 4 metry (robota dla dwóch osób na jeden dzień):

a) facet od koparki - nie opłaca mi się przyjeżdżać, popytam kumpli, jak

coś znajdę dam znać - cisza

b) ludzie od "czarnej roboty" - jak poczuli że mi zależy to zaczęli wybrzydzać (wcześniej było tej ziemi 4 razy więcej):

- za mało narzędzi (taczek)

- za tą robotę powinno się więcej płacić

- w drugim dniu połowy nie było (reszta spóźniona prawie godzinę)

- w trzecim dniu nie było nikogo (moje spóżnienie w pracy)

- w czwartym dniu jak przyszła połowa i spytałem czemu ich nie było

wczoraj odpowiedź - przecież rano padał deszcz (!!!) i wielkie

zdziwienie gdy ich wywaliłem

c) alternatywni "od czarnej roboty" - niedyspozycja w jednym dniu, w

drugim SMS, że nie może, bo "rozciął sobie rękę"

d) wykonawca stanu surowego na pytanie czy nie ma takich odpowiada

sam chętnie bym zatrudnił...

 

Już wiem co będę robił w sobotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

EDZIU kochana

 

Niniejszym oficjalnie chciałem Ci podziękować za namiar na wykonawcę kominków. Facet przywraca wiarę w ludzi... Kominek jest sliczny, sprawny,

został wykonany w terminie, wszelkie nasze uwagi dotyczące sposobu

wykończenia zostały zrobione bez szemrania i narzekań, a (co chyba

najdziwniejsze) kosztowo okazał się... sporo mniejszy od wszystkich poprzednich fachowców widzacych potencjalne problemy wszędzie tylko

nie w cenniku.

 

..

 

Oj jak miło poczytać taki tekst....az sie :oops: Cieszę się, że jesteś zadowolony z poleconego przeze mnie kominkarza. U mnie ze zwględu na inne prace przygotowawcze montaż kominka będzie dopiero dokładnie za 10 dni.

 

Żeby Cię podnieść na duchu - mój mąż w sobotę będzie rąbał drewno do kominka, z tego co poczytałam w wymianie dośw. to muszę mu współczuć, że zgotowałam mu taki los zamawiając drewno dębowe. :cry:

 

Przed chwilą skończyłam siarczyście kląć do słuchawki / sama się zdziwiłam, ze tak mi to wychodzi/ :wink: .A rzecz dotyczyła przyłaczą energetycznego. Czy Wam też robiono projekt bez kosultacji z Wami. Szlag mnie tarfia jak widzę tę ich głuptę i opieszałość. Dziś wkroczyli na moją działkę i zaczęły się schody...zobaczymy jak to się skończy

 

Ilona nie ma sprawy z namiarem. :p

 

pozdrawiam Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też posłałem prywatną wiadomość z namiarem.

 

Co do elektryki, to Welcome to GZE. Miejcie świadomość w kontaktach z nimi, że tzw. klient masowy w Zakładach Energetycznych (czyli my wszyscy) to 90% odbiorców, generujacych znikomy procent przychodów (za to "dużo roboty") i w adekwatnie do tego procenta traktowani.

 

Ale coż, monopol ma swoje prawa i przywileje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za spotkaniem forumowiczów, i jestem gotowa jechać do Warszawy. A WY?

Pozdrawiam,

Gaga2

Też planuję pojechać, ale wszystko będzie zależało od terminu ... dołożę jednak wszelkich starań, żeby pasowało...Agnieszko pojechałabys sama czy z mężem... bo mój tak trochę się wykręca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, myślę że mój ukochany jak zwykle się wykręci... :-? jest bardzo ostrożny w zawieraniu nowych znajomości... no i ma zawsze pretekst, żeby pilnować budowy. :wink: Pewnie stanie na tym, że ja pojadę, on teoretycznie zajmie się dziećmi, a praktycznie to podrzuci je babci a sam ruszy do pracy lub na budowę.

Ja jestem zdeterminowana. :D

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuem- ja mam namiary na odkurzacz w Rybniku, ale wiem, że gość

jeżdzi po całym Śląsku, więc do Ciebie chyba mógłby też zajrzeć, ja

narazie mam rozprowadzone rury, jednostka będzie na koniec roku.

Ilona- chyba to jednak prawda, bo tutaj już chyba wszyscy schowali

się pod kołdry i czekają na zimę a u mnie jeszcze tynkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że podam adres www wykonawcy mojego kominka.

Mam ten kominek co prawda dopiero od 2 tygodni ale z firmy jestem zadowolony. Jako ciekawostkę podam, że byli to jedyni wykonawcy którzy śmieci po sobie spakowali do toreb foliowych i waider by zabrać ze sobą.

 

http://www.kom-bud.alpha.pl/index/glowna.html

 

Niestety, ta strona jest przeładowana fotografiami i dlatego też otwiera się mułowato.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...