Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziękuje wszystkim, którzy odpowiedzieli na mój apel odnośnie ekipy. :D

W tym temecie zaczyna się robić wesoło, po porównaniu ofert i zadaniu kilku pytań typu: "...a dlaczego w tym punkcie jesteście tacy drodzy, bo inni wycenili fundament na ..." nagle ceny spadają.

Co mnie cieszy, bo przecież o to chodzi.

 

Dam wam znać do jakiego poziomu "rabatu" uda się zejść.

 

AldonkaS:

Buduje badzo blisko: Katowice-Zarzecze, tuż przy granicy z Mikołowem.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Heja.

 

 

Jeszcze raz w sprawie materiałów budowlanych,

potrzebuję ok 1300 szt bloczków betonu komórkowego 36cm,

dachówke cementowa (esówke) pow. 220m2

 

Zamierzam to kupić do maja jesli macie jakieś namiary na hurtownie, składy budowlane dajcie znać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi Was wszystkich przywitać :D

Od kilku tygodni czytam na bieżąco wszystkie wątki na forum, jednak dopiero dziś postanowiłam powiedzieć coś od siebie :) Jestem z okolic Rybnika i razem z mężem zamierzamy zacząć budowę od wiosny. Mamy już wybrany projekt, którym jest "Kaprys" z pracowni Archeton. Nasz wybór już raczej się nie zmieni, gdyż dość istotnym dla nas elementem jest dwustanowiskowy garaż odraz podpiwniczenie. Niestety zarówno ja jak i mąż nie mamy pojęcia o budowaniu, zdajemy sobie jedynie sprawę z ogggggggrrroomnych kosztów które nas czekają :-? i chyba właśnie dlatego się tutaj znalazłam :)

Dołączam się więc do prośby mojego przedmówcy i proszę o namiary na hurtownie oraz jakieś składy (najlepiej z okolic Rybnika i Gliwic), gdyż do połowy marca zamierzam zakupić bloczki fundamentowe na piwnice.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i cieszę się, że nie jestem sama na placu boju. Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć.

Wszystkim budującym życzę powodzenia i jak najszybszego ukończenia swojego wymarzonego domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w grupie, jeżeli chodzi o hurtownie to wybór jest dość duży:

Rybnik to np. Kolbud, Budozbyt,

Gliwice - Buster, Builider, Sagapol, to z tych większych, ale zapewne są

też mniejsze składy. Bloczki betonowe kupowałem w Rybniku f-ma Lubar,

poza tym Domrok na Wilczy, Pref-Rem, "Szwan&Golec" w Knurowie,

betoniarnia w Rudach

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam Budowlańców ze Śląska.

Mam aktualnie stan surowy budynku i myślę o ogrzewaniu.

Co myślicie o HEFIE? słyszałem, że awaryjny bywa podajnik ślimakowy.

Znalazłem ofertę pieca WULKAN ze Sławkowa, który ma podajnik innego typu, cena porównywalna.

Czy ktoś ma ztym piecem jakieś doświadczenia?

Acha, odnośnie hurtowni z materiałami polecam BUILDERA w Tarnowskich Górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian byliśmy do końca...chyba wychodzilismy jako ostatni uczestnicy spotkania. :wink: Wrócilismy szczęśliwie. Było ekstra, szkoda tylko, że tak krótko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaga pamiętasz kiedy wsiadłam do samochodu, to poczułam głod, a juz nie chciałam Redakcji przedłużyć godzin pracy :wink: .

Po powrocie zjadłam kolację, a może to wczesne śniadanie i nie mogłam zasnąć. Wiesz mój M. po tym spotkaniu wykazuje jakby większą wyrozumiałość dla uzależnionej żony :wink: i nawet forum mi włączył.

Gaga wiesz dopatrzyłam się nas na zdjęcich na kamerce .

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, tak paplamy z Papl.....chyba sobie wdrukuję te zdjęcia i oprawię w ramki :wink:

A ta Pani w białym podkoszulku to sama Anna Kamińska. :)

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, Edzia - gdzie można zobaczyć te zdjęcia?

Mała - ja stal miałam kupić w centrostal service w Katowicach, u nich jest torchę taniej pod warunkiem że masz dokladnie policzoną ilość i rodzaj prętów, sprzedają na wymiar.

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...