Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Wszystkich :)

Pewnie wszyscy zapracowani na budowach...

U mnie też prace wrą ( ile praca 3 robotników od 8.00 do 16.00 zasluguje na miano "wrącej"). Mam już ścianki działowe i ekipa ruszyła do prac nad stropem drewnianym.

Czy ktoś z Was wybiera się na Targbud w przyszłym tygodniu?

Może umówimy się na spotkanie?

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie,

Znowu mam zaległości w wizytach. Ale jestem usprawiedliwiony ponieważ ruszyłem 14.04 a moim budowlańcom robota pali sie w rękach. Zacząłem wykopy 14 rano a juz jutro wylewamy ławy fundamentowe. Mam 6 górali gościowie jadą od 7 do 7, przez 12 godzin!!!!. Nie nadążam z dstarczaniem materiałów.

Minsem tego jest że kasa leci z konta że ach przykro patrzeć. Nie miałem pojęcia że takie prace mogą dać tyle radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Pomóżcie!

Gdzie można kupić szambo betonowe?

Mój miły namierzył takowe, ale kiedy wczoraj chciał je zamówić, okazało się, że może ale z 22% Vat. Pani stwierdziła, że mają strasznie dużo zamówień i limit na kwiecień się wyczerpał. Paranoja -kobieta się martwi, że dużo zamówień :evil: Co się porobiło?. Musze szukać czegoś innego.

Pozdrawiam Alicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli możemy się spotkać w sobotę?

ja muszę tylko wynegocjować warunki z chętnymi na zaopiekowanie się moimi maluchami.

Pozdrawiam,

gaga2

PS. Alis, jest taka firma która specjalizuje się w zbiornikach betonowych, my kupiliśmy tam zbiornik na 10m3 trzykomorowy, robią też zbiorniki według rysunku na zamówienie. To Pro-Bud z Poręby k/Zawiercia

http://www.pro-bud.pl

nasz zbiornik jest wykonany na potrzeby oczyszczalni ścieków, kosztował chyba 2000 zł, ale nie jestem pewna tej ceny. My nie mieliśmy krytycznych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie wróciłem z naszych coraz to uboższych targów Katowickich.

Niestety to juz nie to co kiedyś :(

Można zobaczyc kilku wystawców którzy mieszczą sie w 2 halach i na placu przed nimi. Z rzeczy godnych zobaczenia to nowy system ogrzewania podłogowego składający się ze specjalnych mat grzewczych i pompa ciepła u tego samego wystawcy.

Jest jeszcze producent rekuperatorów PRO-VENT no i jak zwykle mnóstwo okien, drzwi, i ceramiki budowlanej.

Mieli być wystawcy elementów wyposażenia łazienek - widziałem kilku i to wszystko (same baterie).

Generalnie liczyłem na coś więcej, ale może inni nie będa tak krytyczni.

 

Miłego zwiedzania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!!

Znudziłao mi sie juz szukanie naszej grupy na koncu strony - trochę wstyd żadnych postów od prawie tygodnia albo...... poprostu budujący na śląsku nie mają żadnych problemów.

Ale to napewno dlatego że wszyscy chcą jeszcze wykorzystać 7 % VAT dlatego mam nadzieje że nasza grupa znowu odżyje po 1 maja.

Pozdrawiam Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiaru na tani tartak. Dajcie znać gdzie kupowaliście drzeowo na więźbę i w jakiej cenie?

 

Pogrzebałem w moich zapiskach sprzed roku kiedy sam szukałem drewna na więźbę i może jakiś adres Ci się przyda:

 

LAZAR TRE, Żory, tel. 4342864, 630 (50 impr. zan.) + transport

Werner Kocek, Wielowieś, tel.2336650, 650 (45 imp. zan., 170 impr. ciś.) + tr.

DREW STAL, Wodzisław, tel.4562973, 540 + tr

Tadeusz Gętorek, Leboszowice, tel. 2356414, 620 (70 impr. zan.) + tr

Erwin Reclik, Mszana, tel.4270049, 550 (60 impr. zan.) + tr

MODRZEW, Kotulin, tel. 2306237, 550 (40 impr. zan.) + tr

OLCZYK, gdzieś w kieleckiem, (041)3917186, 520-580 (70 imp. zan., 120 impr. ciś.)

DREW-POL, też gdzieś w kieleckiem, tel. (041) 2721709,605994370, 500

 

ceny netto, z maja 2003 roku

 

a w ogóle polecam http://www.tartaki.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!!

Znudziłao mi sie juz szukanie naszej grupy na koncu strony - trochę wstyd żadnych postów od prawie tygodnia albo...... poprostu budujący na śląsku nie mają żadnych problemów.

Ale to napewno dlatego że wszyscy chcą jeszcze wykorzystać 7 % VAT dlatego mam nadzieje że nasza grupa znowu odżyje po 1 maja.

Pozdrawiam Ilona

Witam i pozdrawiam budujących :)

No to ja podciągam wątek do góry :wink:

U mnie już dziś spokój, prawie wszystko co było na obecny etap potrzebne zostało zakupione lub zapłacone i czeka na dostawę.

W dni weekendowe, o ile pogoda dopisze będziemy nabierać sił dotleniając się podczas prac porządkowych wokół domu / czytaj, pracujemy nad organizacją ogrodu/. A potem zabieramy się za dokończenie wnętrz.

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...