Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Akurat u mnie w tym czasie było wykonywane ocieplenie elewacji więc wokół całego domu były rozciagniete rusztowania - no i sprawdzał jakie rusztowania, jak postawione , czy zakotwiczone czy są drabinki czy są barierki potem zszedł na ubrania pracowników buty czapki itd. Porobil kilka zdiec i zaprosił wykonawcę do siebie na ustalony wczesniej dzień ze wszytskimi papierami. Jak to się skonczyło nie mam pojęcia fakt jest jedynie taki że gdyby ocieplenie było wykonywane systemem gospodarczym i były w tym czasie jakies osoby na rusztowaniu to za to wszytko odpowiada inwestor i kierownik budowy. I w tym momencie czepiał by sie nas. Całe szczęście że firma była dosyć solidna i dużych uchybień nie było. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka75 - a czego taki gość z PIP-u szuka na budowie :roll: :roll: :roll: ???

znam przypadek jak Pip-owiec w drodze namoja kopalnię zatrzymał roboty

na rusztowaniach ze wzg. na brak zabezpieczeń itp i ukarał szefa firmy

mandatem bodajże 500zł. Dobrze, że ja nie buduję przy głównej drodze

tylko na zad...iu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja miała miejsce na budowie moich znajomych budujących w Ochojcu. Jadący do pracy Pipowcy zajrzeli na jej budowę ale nie pamiętam jak to się skończyło dla szefa firmy, tylko następnego dnia po kontroli na budowie wszystko było przykładnie oznaczone i wygrodzone.

Widać Pipowcy upatrzyli sobie tamte tereny.

Ja też się cieszę, że nie buduję przy drodze głownej, ale to jeszcze z innych powodów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelonek to jelonek, a sorniczek to sorniczek :wink: , do mnie też wpadają na kolację, nie wiem czy na śniadania też, bo rzadko bywam na budowie o tak wczesnej porze. Narazie mnie to cieszy...gorzej jak na menu wybiora sobie moje drzewka/ działka jeszcze nie ogrodzona i chyba tak zostanie/, ale drzewka to chyba przysmak zajęcy :o .

Ale ja dziś pracowita i gadatliwa jestem, dzień wolny a ja dostukałam do 1500 postów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a umnie za płotem na kolację wpadł mały sornik ( sarenka płci męskiej,czy to sie nazywa jelonek :roll: )

jelonek to mały i niedojrzały jeleń ew. łania, albo duży owad z rogami ... :p

sornik zaś je jak najbardzij dojrzały i z sarnom robiom cośtam, cośtam i ta sarna je potym kotno i mo małego sornika... :lol: :lol: :lol:

(alech namotloł... :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj namotołś Krystian namołś, już trudno się teraz połapać, co jest co czy sarna jest kotno, czy kot jest ? no własnie jaki ? 8) :wink: :oops:

Czy wszędzie jest tak zimno brrr :evil:

Ten kaprysny maj mobilizuje mnie do szybszej przeprowadzki, żeby już nie być zdanym na osiedlowe zimno w mieszkaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian ja też :( :evil: .

W dodatku w mieszkaniu zbuntowała się materia i wszystko się psuje lub rozpada. Chyba pora przyspieszyć przeprowadzkę :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy mają podjechać? :roll:

 

http://www.arkasc.pl/images/samochody.jpg

 

Jamles, dzięęęki :) , jestem pod wrażeniem.

Nie wiedziałam, że masz tak super rozwiniętą firmę przewozową :) :) :)

Dobrze wiedzieć, że mam coś takiego po sąsiedzku. :wink:

Dam znać, jak przyjdzie pora przeprowadzki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...