Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam wszystkich w końcu mi sie udało do was dostać :lol:

Witaj Ciapku, a co Ci tak ciężko było się do nas dostać? :)

Cieszę się, że kolejny Rybniczanin trafił na Forum

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki.

Dopiero zaczynam, ale na forum a nie budowę (chyba to tak zabrzmiało). Dom mam wg proj. indywidualnego,254m2(parter+poddasze) i piwnica. buduje syst. gospodarczym, mam "już":dach z gontami bitum.,okna drew.,tynki 95%,wylewki 80%,kable el.,tablice(3-na wyrost),przyłącza, ocieplenia skosów 80%. Wszystko staram sie robić samemu (z wyjątkiem murów i dachu i instalacji). Acha ,ogrzewanie kombinowane (podłogowe tam gdzie bedą płytki reszta grzejniki, które dopiero bedą+piec ekol. węglowy.Wczasy spędzam na malcie a żona na krecie :lol: :lol: .Krystian dzięki za zaproszenie postaram sie być.Nara bo ide na budowa ciepać malta.Żniwa wielkie ale... fachowców mało i...kasy. :lol:

Acha, jeśli bede mógł to służę pomocą (jakieś praktyczne rady)na gg 9546821 lub u synka 3433826 i prosic o mnie lub na priv.Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bodzio w naszej Grupie. :)

Oj nie zazdroszczę Ci dzisiaj tej malty /tzn. ciepania :wink: :)/ w taki upał.

 

No a na spotkanie w Ogrodzieńcu ściągnij żonę z tej krety i OBOWIĄZKOWO :wink: :D musicie się stawić...Ni ma lekko budować na Śląsku :p 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzięki za miłe przywitanie do grona bywalców forum . Jako nowy dopiero sie wkręcam, ale ja wam jeszcze pokaże 8) . Na razie pokaze Wam swoją chacię (wiecej na razie nie mam)

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=24712&grupa=0&kat=2&a=bodzio_g

Podoba mi się chata Krystiana i może ją niedługo zobaczę :o (28.08.04).

Ps. Krystian -też mam łuki w oknach (na poddaszu), ale bez witraży(wszystko przez te baby :lol: -patrz żony) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...