Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jamles -jest ok.

A kto był na targach w Katowicach (podobno jakieś były). W aktualnościach widziałem o rekuperatorach, a mnie interesuje GWC- czy ktoś ma w okolicy ? Czy w ogóle ktoś jeszcze buduje sie oprócz tych paru osób , które tu pisują ?

Pozdrawiam wszystkich pisatych i czytatych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio, witam :)

Byłam na targach, co roku jest tam coraz gorzej, ale w tym roku było prawie tak jak za trzy lata... :evil: takiej bidy z nędzą jeszcze nie widziałam.

Producent rekuperatorów był jeden, była za to prezentacja gotowego systemu do rurowego GWC, firmy Rehau bodajże: nic ciekawego - po prostu rury, podobno antybakteryjne ;) no i rura czerpni z takim ładnym daszkiem i kratką przeciwko owadom i innym żyjątkom.

Ja już mam GWC, więc to "nowum" oglądałam tylko pobieżnie...

Chyba jedynym plusem całej wyprawy było zawiązanie kontaktu z p. architekt krajobrazu - w sprawie projektu ogrodu...

Już nigdy więcej nie zamierzam się tam wybierać, i to nie dlatego że moja budowa zmierza ku szczęśliwemu końcowi (tj. do przeprowadzki, bo do skończonego działa jeszcze wiele czasu i gotówki upłynie ;).

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles- to WY jużeście som ELITA !!!!

GRATULACJE

Edzia - u mnie nic nowego- malta i krety, ale ino do soboty, bo kończą mi sie wczasy pod więźbą. Potem dwie dziury zatkac luxferami,płyty g.k., gładz gipsowa,puszki, gniazdka, drzwi ,podłogi,glazura, armatura itd itp coś około2 lata, i już bede mieszkał. Kończe, bo mam czarter na malta.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bladym świtem :wink: :) !

Jamles gratulki za 1000, to się nazywa skuteczne nabijanie licznika :wink:

Co tam u Was słychać ? ....na budowach :)

pozdrawiam

Edzia

różnice zdań na tematy budowlane ze współinwestorką :oops: :(

od poniedziałku kafelkarz, sufit podwieszany+obudowa rur z DGP w salonie, zabudowa ostatniego pokoju na poddaszu farmacelem.....

PS. dziękuję za gratulki z okazji 1000-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

u mnie praca wre aż miło.

Wczoraj był odbiór docelowego przyłącza elektrycznego, uruchomienie pompy ciepła, w domu ciepło aż miło, od kilku dni mamy też kolektory słoneczne, i prawie że zrobioną jedną łazienkę. Skończyli też ocieplenie trzech stron domu i nawet mamy już tam tynki. Już nie mogę się doczekać przeprowadzki, chociaż na działce krajobraz księżycowy.

Bodzio - zapraszam w sobotę :) będę tak około południa :)

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles widzę że Ty już finiszujesz - to kiedy się wprowadzacie????

przed planowanym kuligiem :lol: 8) :wink:

a tak na poważnie to może na święta wersja optymistyczna, ale dopuszczamy poślizg na koniec stycznia

ŚWIEŻYNKA witamy w grupie tylko nie wiem czego nie rozumiesz :roll:

jeżeli tematów budowlanych to czytaj całe forum i na pewno zrozumiesz,

jeżeli godki po ślonsku to mosz problem :roll: ale tych co umiom przełonaczyć na polskie to tu jest dużo, nawet ze Sosnowca :o 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów. Na obecną chwile licytujemy kask budowlany muratora przekazany przez Edzie i kubek muratora przekazany przez Maksia. Kolejny darczyńcy mile widziani. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na operacje Nikoli.

Mamy czas do 11 października. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji.

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżynka Ty jesteś z Żor ?

Dziewczyno nie przyznawaj się, że nie rozumisz śląskiej gwary :wink:

W razie czego pytaj sąsiadkę z Rybnika :wink: ...służe za tłumacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...