Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Janewa - słuchaj sie uważnie Jamlesa i Artura 69 i nie bierz firmy do wszystkiego

Jamles - a może sam byś spróbował nagiąć krzyża do tej gładzi? :wink: :D

U mnie koledzy sami robili i polecają; ja zacznę gdzieś za 2 tygodnie to Ci napisze jak to "łatwo idzie"

Na razie to chce kupić (przed końcem roku) glazure ,armature i konfiture-tfu -ceramike sanitarną. Doradzcie , co kupić w przedziale cenowym od 1do10 na poziomie ok. 2-5 , czyli średnio niższy standard ( ale w dobrym stanie technicznym :wink: )

Z góry dzięki za wszystkie wnioski i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to chce kupić (przed końcem roku) glazure ,armature i konfiture-tfu -ceramike sanitarną. Doradzcie , co kupić w przedziale cenowym od 1do10 na poziomie ok. 2-5 , czyli średnio niższy standard ( ale w dobrym stanie technicznym :wink: )

Z góry dzięki za wszystkie wnioski i sugestie.

 

Koło,Cersanit,Roca.

Nie polecam "wynalazkow" z Castoramy albo innego Praktikera,tudziez Obi za 199 zlociszy kompakt.

 

Wszystko zalezy co sie komu podoba.

Koło nie jest takie idealnie biale.Takie delikatnie wpadajace w kremowe

Cersanit jest bielszy.

No ale to juz kwestia co kto lubi

Poza tym ,jak to mowia

"jeden woli córke a drugi teściową" :wink:

 

Z armatury to KFA - Krakow.Zielone pudelka w kratke :).

Grohe - jezeli masz wiecej kasiory.

Kludi,Oras

Albo jakies inne firmowe sprzety.

 

Nie mowie ze te baterie za 30 zlotych - umywalkowa stojaca to zlo.Ale zalezy jak sie trafi.Moze posluzyc 10 lat albo sie rozleciec po miesiacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Artur!

Trzeba ich obudzić, do zimy jeszcze troche czasu;)

A tak na marginesie to z czego budowałeś? Jak każdy stoję przed tą decyzją. W projekcie mam kratówkę 25cm+ 12 styropian. Nie ukrywam że zamierzam budować systemem bardzo gospodarczym, czyli cena/jakość z naciskiem na cenę. Słyszałem opinie, że warto w zimie zaopatrzyć się w materiały budowlane bo ceny atrakcyjniesze niż na wiosne. Będę wdzięczny za opinie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur myślę, że jamlesowi chodzi o ten nasz rybnicki Ochojec - na trasie do Gliwic.

Zaglądnij też do Panela w Golejowie ja tam kupowałam w kwietniu płytki do garażu....o ile dobrze pamiętam po 15zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur myślę, że jamlesowi chodzi o ten nasz rybnicki Ochojec - na trasie do Gliwic.

Zaglądnij też do Panela w Golejowie ja tam kupowałam w kwietniu płytki do garażu....o ile dobrze pamiętam po 15zł/m2

 

OK, tylko gdzie w Ochojcu jest jakiś składzik z płytkami ?

Setki razy jeździłem obok Panela (ostatni raz w piątek) i zawsze myslałem, że tam tylko panele podłogowe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur w Ochojcu obok smażalni ryb...chyba to miał na myśli jamles.

Panel ma jeszcze jeden skład z płytkami i innymi akcesoriami łazienkowymi po drugiej stronie ul. Gliwickiej. Jadąc od Rybnika musisz na światłach obok Panela skręcić w lewo jak na Grabownię i pierwszy budynek po lewej stronie. Zresztą trudno go nie zauważyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...