Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Widze że grupa rośnie w siłe- pozdrówka dla "nowych".

Ja już myślałem , że po nowym roku to już nikt nie będzie budował, a tu - do odważnych świat należy. Do pomocy macie jeszcze architekta ( Robert S.)- a mnie nikt nie pomagał :-? :wink:

Leon - modne są ostatnio Bojszowy a i Bieruń niczego sobie.

Edzia - jak tam balony z winkiem ? a kiedy sanna ? i "dziczyzna" na ognisku :wink: :D, tylko u mnie opony letnie :wink: :D

Artur -z tym hipisem to dobre bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

wpadam tylko na chwilę, bo prace przed przeprowadzką nabrały zawrotnego tempa. Choćby i bez drzwi wewnętrznych i bez karniszy, ale wprowadzamy się już za dwa tygodnie 8)

Swoją drogą, czy ktoś z Was słyszał może o tym, że przeprowadzki w listopadzie źle wróżą :o bo koleżanka mnie straszy....

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję imponującego tempa i życzę powodzenia :)

Słyszałam tylko, że przeprowadzki w Adwencie źle wróżą :o

pozdrawiam

Edzia

To ludzie na święta nie mogą sie przeprowadzać ? :o

Każdy jest kowalem swego losu. Gaga - życze powodzenia i zadowolenia z nowej "chałupy", musze wpaść przed przeprowadzką, może sie na coś przydam :wink:

Edzia - ile stopni w domku ?, bo umnie jeszcze na plusie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję imponującego tempa i życzę powodzenia :)

Słyszałam tylko, że przeprowadzki w Adwencie źle wróżą :o

pozdrawiam

Edzia

To ludzie na święta nie mogą sie przeprowadzać ? :o

Każdy jest kowalem swego losu. Gaga - życze powodzenia i zadowolenia z nowej "chałupy", musze wpaść przed przeprowadzką, może sie na coś przydam :wink:

Edzia - ile stopni w domku ?, bo umnie jeszcze na plusie :D

 

Bodzio wiem, że brzmi to paradoksalnie, ale od wielu ludzi to słyszałam.

Nasza Gaga przeprowadza się za dwa tygodnie to jeszcze załapie się przed Adwentem. :roll:

 

A w domku , w pomieszczeniach też temp. na plusie :wink: , ale w czasie dyskusji na temat dalszych prac temp. zdecydowanie wzrasta, czasem aż parzy...zwłaszcza teraz, kafelkarz przyśpieszył termin przystąpienia do prac. Zrobiło się więc tak gorąco, że chyba muszę się trochę przewietrzyć :) :wink:

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów znanych i nieznanych. Jakże dawno mnie tu nie było, ale od czasu do czasu czytam Wasze wypowiedzi. Myślę, że teraz będę mocniej wspierać grupę śląską, bo coś zaczyna się powoli dziać w temacie budowy naszego wymarzonego domku, a z tego co widać zima w tym roku chyba nie przyjdzie , więc mam nadzieję zacząć w nowym roku, jak tylko urzędnicy uporają sie z papierami. Po wielkich poszukiwaniach projektu w końcu znależliśmy ten odpowiedni, będący kompromisem pomiędzy marzeniami, a zawartością portfela. I będzie to Manuela z Archipelagu, projekt dość popularny, ale bardzo ładny. Teraz gorączkowo poszukujemy ekipę na wiosnę do prac przy budowie fundamentów oraz ścian. Na pewno możecie polecić jakąś sprawdzoną przez was firmę. Liczę na Was! :D

I przy okazji pochwalę się naszym nowym domownikiem, którym jest 8 tygodniowy biszkoptowy labrador retriver, o wdziecznym imieniu Ruby Tuesday. Może ktoś z Was jest posiadaczem psa tej rasy? Chętnie wymienię sie uwagami z miłośnikami labradorów na priv lub mailowo.

Koniec długiego weekendu, jutro znowu kolejny tydzień się zaczyna, ale teraz to nawet sie cieszę, że czas tak szybko upływa, bo coraz bliżej jesteśmy celu.

Może ktoś udzieli mi instrukcji, jak sie umieszcza tutaj zdjęcia?

Pozdrawiam

Enya :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Gaga przeprowadza się za dwa tygodnie to jeszcze załapie się przed Adwentem. :roll:

Ale Gaga pisze o listopadzie , że źle wrózy :o :roll: . Gaga - przełóż to na po

JĘDRZEJKACH :wink: a przed 5 grudnia ( pierwsza niedziela adwentu). Będzie i wilk syty i owca cała :lol:

Enya - jak dobrze mieć - Adama_ :wink: . Manuela to dobry wybór- popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Gaga przeprowadza się za dwa tygodnie to jeszcze załapie się przed Adwentem. :roll:

Ale Gaga pisze o listopadzie , że źle wrózy :o :roll: . Gaga - przełóż to na po

JĘDRZEJKACH :wink: a przed 5 grudnia ( pierwsza niedziela adwentu). Będzie i wilk syty i owca cała :lol:

Enya - jak dobrze mieć - Adama_ :wink: . Manuela to dobry wybór- popieram.

coś mi się zdaje, że Andrzejki już są w Adwencie :roll: 28 listopada jest

I niedziela Adwentu

gaga czyżbyś z tego powodu miała się nieprzeprowadzić w tym roku :roll: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Gaga przeprowadza się za dwa tygodnie to jeszcze załapie się przed Adwentem. :roll:

Ale Gaga pisze o listopadzie , że źle wrózy :o :roll: . Gaga - przełóż to na po

JĘDRZEJKACH :wink: a przed 5 grudnia ( pierwsza niedziela adwentu). Będzie i wilk syty i owca cała :lol:

Enya - jak dobrze mieć - Adama_ :wink: . Manuela to dobry wybór- popieram.

coś mi się zdaje, że Andrzejki już są w Adwencie :roll: 28 listopada jest

I niedziela Adwentu

gaga czyżbyś z tego powodu miała się nieprzeprowadzić w tym roku :roll: :o

Sorki - Jamles ma racje :oops: , Gaga musisz przełożyć przeprowadzkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów na II aukcje dla Nikoli.

 

Na chwilę obecną licytujemy:

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę zobacz obrazek

2. Obrazek wyszywany przez Tolę zobacz obrazek

3. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems

4. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems

5. Kubek z logo Muratora

6. Kubek z logo Muratora

7. Kask budowlany z logo Muratora

 

 

Zapraszamy do licytowania, z radością przyjmiemy również inne przedmioty na licytacje.

 

Adres licytacji:

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam ekipy lub niedrogiej firmy do budowy domu koło T-G.

Dom parterowy 140m2 w stanie surowym.

Proszę o namiary z góry dziekuję.

Ja już nieraz umieszczałam posty z prośbą o polecenie firmy budowlanej ( lub ekipy ) :evil: Jak dotąd żadnej takiej mnie nie polecono. Chyba godnej polecenia firmy w tej okolicy nie ma :( Zaczynam zatem szukać grali. Pozdrowienia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMÓŻCIE

Pilnie szukam kafli o wyglądzie klepek parkietu - rozmiar 11x45 (może być inny). potrzebuję na ok. 80 m2 podłogi ogrzewanej.

za tydzień chcę kafelkować

 

Mogę zapłacić koło 40 zł/m2 (może i więcej). Takie jak mi pasują były w Platformie w Czeladzi (EGE Seramik), ale nie ma ich już... i nie będzie bo już od nich nie sprowadzają.

 

Szukam namiarów na dobre i niedrogie hurtownie na naszym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jestem tu nowy i witam wszystkich serdecznie (szczególnie Ilonę75 :-)

Leier ogłosił promocję na pustaki MAX220. Cena promocyjna wynosi 1,65 PLN brutto za sztukę (cennikowo niby 2,90).

Czy ktoś z Was korzystał z tej oferty?

Czy nie jest to jakaś ściemka z towarem II gatunku czy cos w ten deseń?

Jakie macie doświadczenia z jakością MAX-a od Leiera ?

"Skąd się biorą MAX-y" na Śląsku (od jakiego producenta najlepiej)

Budowa będzie w Radlinie (między Wodzisławiem a Rybnikiem)

Z góry dziękuję za odzew.

Jarek

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...